0

Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786090122532

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą" aprašymas
Metas atskleisti savo širdies galią.

Nuo pat rašytinės istorijos pradžios didieji pasaulio dvasinių tradicijų mokytojai apibūdino širdį kaip tikrosios jėgos ir suvokimo šaltinį. „Širdies galia“ padės sužinoti, kaip remiantis didžiausių šiandienos dvasinių mokytojų išmintimi panaudoti visą savo potencialą.

Ar gyvenate jums skirtą gyvenimą?
Ar paisote savo svajonių ir įgyvendinate savo gyvenimo tikslą?

Šiame puikiame dvasiniame vadove rasite analogų neturintį didžiausių pasaulio dvasinių mokytojų, rašytojų ir mokslininkų minčių rinkinį, kuris padės jums atskleisti ir realizuoti visą savo potencialą.

Jos autorius Baptistas de Pape’as, būdamas jaunas teisininkas, nuolat jautė nerimą, kol ypatingas įvykis paskatino jį imtis tyrinėti neįtikėtiną širdies galią ir sužinoti, kaip ji mus gali nukreipti tuo keliu, kuriuo turime eiti. Įgyvendindamas savo projektą, jis keliavo po visą pasaulį ir kalbėjosi su 18 įžymybių, tarp jų su Maya Angelou, Deepaku Chopra, Paulo Coelho, Jane Goodall, Eckhartu Tolle ir Gary Zukavu. Dalydamiesi savo patirtimi ir giliomis įžvalgomis šie mąstytojai kartu su Pape’u sukūrė įkvepiantį vadovą, kaip prisijungti prie neišsenkamos širdies meilės bei išminties ir išugdyti gyvybinę jėgą.

Širdis yra daugiau nei tik fizinis organas. Joje glūdi intelektas, gerokai pranokstantis proto galimybes. Perskaitę šią knygą sužinosite, kaip naudojantis širdies išmintimi pakeisti savo požiūrį į pinigus ir sėkmę, sveikatą ir laimę, tarpusavio santykius ir bendravimą. Susikaupimo pratimai ir kontempliacija padės jums pažadinti ypatingas savo širdies savybes – tarp jų ir intuiciją, dėkingumo jausmą, mokėjimą atleisti ir mielaširdystę.

Šios nepamirštamos didžiųjų pasaulio mokytojų pamokos įkvėps jus atskleisti giliai slypinčius talentus, paskatins išgirsti vidinį balsą, įžvelgti visuose įvykiuose prasmę ir įgyvendinti didžiausią savo gyvenimo tikslą.

Iš anglų k. vertė Živilė Andriūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą, kurią skaitytojams dovanoja Baptist de Pape. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Baptist de Pape su knyga Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Baptist de Pape. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Širdies galia. Kaip rasti savo pašaukimą" perkama kartu