0

Siūlai su efektais. Teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Siūlai su efektais. Teorija ir praktika

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • ISBN ar kodas: 9955250852

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Siūlai su efektais. Teorija ir praktika" aprašymas

Knygoje pateikiamos žinios apie siūlų su sandaros arba/ir optiniais efektais asortimento įvairovę, panaudojimą, komponentus, gamybos technologijas, naujos kartos siūlų rūšis.

Parašykite atsiliepimą apie "Siūlai su efektais. Teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Siūlai su efektais. Teorija ir praktika, kurią skaitytojams dovanoja Salvinija Petrulytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Salvinija Petrulytė su knyga Siūlai su efektais. Teorija ir praktika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Siūlai su efektais. Teorija ir praktika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salvinija Petrulytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Siūlai su efektais. Teorija ir praktika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Siūlai su efektais. Teorija ir praktika" perkama kartu