NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa

Kaina: 10,49 €
Kaina su kodu: 9,44 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa" aprašymas

SU ATPASAKOJIMO PRATIMAIS!

Penktoje paveikslėlių knygelių serijos SKIE-ME-NUO-TOS PA-SA-KOS dalyje „Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa“ rasite dvi pasakas:

„Kaip gaidelis pono dvarą griovė“, tai gerai žinoma lietuvių liaudies pasaka apie tai, kad net būdamas mažas gali pasipriešinti blogiui ir neteisybei.

„Šiaudas žarija ir pupa“ – istorija, paremta Brolių Grimų pasakos motyvais, paaiškina daiktų kilmę: kodėl pupa turi dvi dalis, tarsi siūle susiūtas?

Tyrinėdami žaismingas iliustracijas ir besimokydami skaityti savarankiškai, sužinosite:

- Ar pavyks drąsiam gaideliui iš piktavalio pono dvaro atsiimti stebuklingas girneles?

- Kas nutiko šiaudui, žarijai ir pupai, drauge nusprendusiems keliauti pasaulio pamatyti?

Knyga skirta besimokantiems skaityti 4-7 metų vaikams. Tekstas su-skie-me-nuo-tas, o kirčiuota raidė paryškinta, kad mažieji galėtų lengvai skaityti patys. Kiekvienos istorijos pabaigoje rasite atpasakojimo pratimą.

ATPASAKOJIMO PRATIMAIS

Gebėjimas skaityti – tai ne tik raidžių dėlionė į žodžius, o žodžių – į sakinius, bet ir skaitomų dalykų supratimas bei mokėjimas savais žodžiais perpasakoti, apie ką buvo skaitoma. Kiekvienos pasakos pabaigoje pateikti paveikslėliai primins, apie ką buvo šį istorija ir padės vaikui ją papasakoti. Padrąsinkite vaiką atpasakoti perskaitytą istoriją savais žodžiais. Jeigu skaitant istoriją vaikui kilo klausimų – aptarkite juos, o sudėtingesnius žodžius paaiškinkite.


  • Iliustratorius: Dovydas Čiuplys
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 68
  • Formatas: 21x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094797712

Parašykite atsiliepimą apie "Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skiemenuotos pasakos 5. Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Šiaudas žarija ir pupa" perkama kartu