0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie" aprašymas
Metodinė knygelė "Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie" - skiriama tiems, kurie patiria sunkumų skirdami akustiškai panašius balsius e, ė ir dvibalsį ie. Tai pasireiškia įvairiomis šnekamosios kalbos, skaitymo ir rašymo klaidomis. Į šias klaidas verta atkreipti dėmesį, nes į akis krenta ne tik tai, kad klaidų daug, bet kad jos ir stabilios. Kaip rodo mokinių rašybos klaidų analizė, tokių klaidų gausu ne tik žemesniųjų, bet ir aukštesniųjų klasių moksleivių darbuose, nors pedagogai skiria daug pastangų tobulindami ugdytinių gimtosios kalbos žinias ir įgūdžius.


Parašykite atsiliepimą apie "Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie, kurią skaitytojams dovanoja J. Ivanavičienė, R. Jurienė, A. Kairienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. Ivanavičienė, R. Jurienė, A. Kairienė su knyga Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. Ivanavičienė, R. Jurienė, A. Kairienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skirkime balsius e, ė ir dvibalsį ie" perkama kartu