⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skorpiono lenktynės

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-01-18 Sergijus

Esu fantastikos gerbėjas, bet tokios "beliberdos", jau senokai beskaičiau... Tikrai ne vaikams skaityti. Tai knyga, kurią, jei nusipirkai, sugebėjai perskaityti iki galo nenumiręs iš nuobodulio, iš kart priduodi į makulatūrą... Pirkau šią knygą "Norfos" prekybos centre, kur ji kainuoja 4,99 euro, taigi "ryškiai" pigiau, nei šioje svetainėje...


Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 9.35 SoldOut

Knygos "Skorpiono lenktynės" aprašymas

Vieni lenktyniauja dėl pergalės, kiti – kad liktų gyvi.
Skorpiono lenktynės vyksta kiekvieno lapkričio pradžioje. Raiteliai stengiasi suvaldyti vandens žirgus ir pasiekti finišo liniją.
Kai kurie raiteliai lieka gyvi.
Kai kurie žūsta.
Šiandien lapkričio pirmoji, todėl kas nors žus.


Skorpiono jūroje gyvena mėsa mintantys arkliai. Kiekvienais metais salos gyventojai rengia mirtinai pavojingas vandens žirgų lenktynes. Šonas prižiūri vandens žirgus, puikiai pažįsta lenktynių pasaulį – ketverias jų yra laimėjęs. Jei ir šį kartą Šonas laimės, jam bus leista nusipirkti mylimą žirgą. Vaikinas našlaitis: tėvas žuvo per žirgų lenktynes, o mamą paviliojo didžioji sala. Keitė, pravarde Puka, – irgi našlaitė, gyvenanti su dviem broliais. Jos tėvus plaukiojant valtimi sudraskė vandens žirgai. Atžagariai Keitei sunku pritapti prie aplinkos. Ji pirmoji lenktynėse dalyvaujanti mergina, be to, pasiryžusi varžytis su paprastu žirgu, – o tai kelia aplinkinių priešiškumą. Tačiau susidūrusi su kliūtimis Keitė užsispiria ir sukandusi dantis siekia tikslo. Negi Šonas ir Keitė taps niršiais varžovais? O gal jiems lemta patirti pirmąją meilę?

Knyga laimėjusi ne vieną apdovanojimą, tarp jų – Publishers Weekly geriausios vaikų ir Amazon geriausios 2011 metų paauglių knygos.

Vertė Daumantas Gadeikis

  • Autorius: Maggie Stiefvater
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090105368

Kiti taip pat domėjosi


2016-01-18

Esu fantastikos gerbėjas, bet tokios "beliberdos", jau senokai beskaičiau... Tikrai ne vaikams skaityti. Tai knyga, kurią, jei nusipirkai, sugebėjai perskaityti iki galo nenumiręs iš nuobodulio, iš kart priduodi į makulatūrą... Pirkau šią knygą "Norfos" prekybos centre, kur ji kainuoja 4,99 euro, taigi "ryškiai" pigiau, nei šioje svetainėje...

Parašykite atsiliepimą apie "Skorpiono lenktynės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skorpiono lenktynės", Maggie Stiefvater. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Maggie Stiefvater su knyga "Skorpiono lenktynės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skorpiono lenktynės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maggie Stiefvater. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skorpiono lenktynės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skorpiono lenktynės" perkama kartu