0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spinduliuotės detektoriai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 8.99 SoldOut

Knygos "Spinduliuotės detektoriai" aprašymas

Leidinyje nagrinėjami spinduliuotės detekcijos tikslai, spinduliuotės rūšys, sąveika su medžiaga, spinduliuotės lauko parametrai. Aprašyti spinduliuotės registravimo metodai, detektorių parametrai, branduolinių detektorių elektronika.Parašykite atsiliepimą apie "Spinduliuotės detektoriai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Spinduliuotės detektoriai", kurią skaitytojams dovanoja Diana Adlienė, Gediminas Adlys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Diana Adlienė, Gediminas Adlys su knyga "Spinduliuotės detektoriai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Spinduliuotės detektoriai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diana Adlienė, Gediminas Adlys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Spinduliuotės detektoriai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Spinduliuotės detektoriai" perkama kartu