0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Statistika: teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Statistika: teorija ir praktika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Statistika: teorija ir praktika" aprašymas
Šios mokymosi priemonės tikslas - supažindinti studentus su socialinių - ekonominių reiškinių tyrimo teoriniais metodais bei parodyti praktinį metodologijos pritaikomumą konkrečių reiškinių analizavime. Priemonę sudaro dvi dalys - teorinė ir praktinė.


Parašykite atsiliepimą apie "Statistika: teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Statistika: teorija ir praktika, kurią skaitytojams dovanoja Loreta Meškienė, Fausta Smolenskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Loreta Meškienė, Fausta Smolenskienė su knyga Statistika: teorija ir praktika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Statistika: teorija ir praktika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Loreta Meškienė, Fausta Smolenskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Statistika: teorija ir praktika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Statistika: teorija ir praktika" perkama kartu