0

Statistika: teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Statistika: teorija ir praktika

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786094150494

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Statistika: teorija ir praktika" aprašymas
Šios mokymosi priemonės tikslas - supažindinti studentus su socialinių - ekonominių reiškinių tyrimo teoriniais metodais bei parodyti praktinį metodologijos pritaikomumą konkrečių reiškinių analizavime. Priemonę sudaro dvi dalys - teorinė ir praktinė.

Parašykite atsiliepimą apie "Statistika: teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Statistika: teorija ir praktika, kurią skaitytojams dovanoja Loreta Meškienė, Fausta Smolenskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Loreta Meškienė, Fausta Smolenskienė su knyga Statistika: teorija ir praktika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Statistika: teorija ir praktika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Loreta Meškienė, Fausta Smolenskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Statistika: teorija ir praktika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Statistika: teorija ir praktika" perkama kartu