0

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklinga knyga (pusmečio kalendorius)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 10.39 SoldOut

Aprašymas

Pasiimk į rankas inovatyvų, analogų neturintį pusmečio kalendorių ir iki 2019 metų pasiek svajones!Kalendoriuje, kuris vadinasi "Stebuklinga knyga" rasi:

• Alex Monaco patarimų

• Įsipareigojimo sutartį

• Užvedančių citatų

Kas atsitiks jeigu tu neįsigysi kalendoriaus? Ogi nieko… Visiškai nieko… Atėjus rudeniui, žiūrint į nešvaraus laptopo ekraną tu galvosi apie neįvykdytus planus ir troškimus… Tu gali tai pakeisti… Viskas priklauso tik nuo tavęs, o ne nuo politikų arba blogo oro… Investuoti į kalendorių pinigai atsipirks su kaupu! Tai, tau, ne vienkartinis „shotas” klube. Tai ne nuėjimas į kiną, kurį pamirši jau ryte - tai RIMTAS KALENDORIUS, KURIS GULĖS ANT TAVO STALO IR PRIMINS APIE TROŠKIMUS!!!


Galima ilgai kalbėti apie tai, ar verta turėti pusmečio kalendorių, bet mes abu suprantame faktą - tik pabandęs ir palietęs šį nuostabų kalendorių tu gali įsitikinti ar jis padeda ar ne.


Kita vertus jeigu jį naudoja pats Alex Monaco… Galbūt Alex Monaco yra kvailas, todėl jis naudoja šį pusmečio kalendorių, tačiau vis dėlto jam sekasi. Jis spėja daugybę dalykų. Šiais metais jis išleis dar vieną knygą pavadinimu “Instruktorius”. Kaip jis viską spėja???  Atsakymą tu nujauti…


O gal ir ne…


Bet atsakymas yra - jis naudojasi kalendoriumi!!!


„Pusmečio kalendorių pradėjau naudoti nuo naujų metų. Iš padžių man atrodė keista, pirkti pusmecio kalendorių žiemos metu, tačiau padariau tai. Tai buvo eksperimentas. Patiko, kad šiuo metu lapų jau neliko daug. Tai psichologinis faktorius - matyti besibaigiančias dienas. Jautiesi taip, lyg turi viska spėti! Turėdama metų kalendorių bučiau užmigusi ant laurų :(. Bet man pasisekė, ir išbandžiau tai. Taigi, mano gyvenimas sekasi, ir noriu, kad sektųsi ir tau, todėl NUOŠIRDŽIAI REKOMENDUOJU šį kalendorių.“Dar jį rekomenduoja:

* Danielius Debesyla

* Milijonieriaus dienoraštis

* Trijų vaikų mama: Dovilė

* Alex Monaco (tai ir taip aišku, kad jis rekomenduoja, juk kalendoriuje yra jo auksiniai patarimai)

* Ruta Čekaite - Adf studija vadovė

* Spėjantis visur keliauti renginių vedėjas Saulius Bagdonas 

* Tu, skaitytojau taip pat rekomenduosi šį kalendorių, jeigu turėsi progą su juo susipažinti artimiau.


Visi šie žmonės žiūri į gyvenimą rimtai, todėl VISADA pasinaudoja pasiūlymu, kuris supaprastina kasdieninius darbus! Ir tu esi ryžtingas žmogus, tiesa? Jeigu tai tiesa,  siūlau pradėti naują gyvenimą nuo Liepos! Pasinaudok pusmečio kalendoriumi!!!

Tiesa, Lietuvoje kur žmonės gyvena tik pagal standartinius šablonus nėra itin populiaru pradėti pokyčius nuo Liepos, tačiau tu, esi kitoks!!!

  • Autorius: Alex Monaco
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098210101

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklinga knyga (pusmečio kalendorius)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kalendoriai


Dažnai su "Stebuklinga knyga (pusmečio kalendorius)" perkama kartu