0

Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras)

Informacija

Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras)

  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094068478

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras)" aprašymas
Knygoje "Su pavasario vėju" du Sandros Marton meilės romanai.

Sandra Marton "Karštas kraujas"
Princas Lukas Rėjus – pasipiktinęs. Senelis verčia jį vesti nė skatiko neturinčią Alisą, kuri dar ir apsimeta, kad jos nelietė nė vienas vyras. Bet juk tarp jųdviejų įsiplieskusi aistra sako visai ką kita...
Tai pakursto ir taip karštą Luko temperamentą! Jis priverčia Alisą atvykti į Ispaniją ir siekia anuliuoti vedybas. Lukas įsitikinęs, kad ji – laisvo elgesio moteris!

Sandra Marton "Svajonių vyras"
Mylimasis paliko Kariną ir vedė jos geriausią draugę. Šeimos pobūvyje Karina sutinka vyrą, tarsi nužengusį iš jos pačios svajonių – tikrą vyriškumo etaloną. Viena aistringa naktis, ir Karinos gyvenimas negrįžtamai pasikeičia – po širdimi suplazda nauja gyvybė. Dukrelė sunkiai ateina į pasaulį, kliedėdama būsimoji motina šaukiasi Rafo – beveik nepažįstamo brazilo…

Iš anglų kalbos vertė Vilma Vaičiūnienė/ Miglė Puzarienė

Parašykite atsiliepimą apie "Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras), kurią skaitytojams dovanoja Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sandra Marton su knyga Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Su pavasario vėju (Karštas kraujas/ Svajonių vyras)" perkama kartu