TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Sugrįžimas į Šimtamylę Girią

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.82 SoldOut

Knygos "Sugrįžimas į Šimtamylę Girią" aprašymas

Praėjus aštuoniasdešimčiai metų nuo to laiko, kai pirmieji skaitytojai susižavėję perskaitė apie Mikę Pūkuotuką, Deividas Benediktas sugrąžino mus į Šimtamylę Girią patirti naujų nuotykių kartu su Geriausiu Pasaulyje Meškiuku.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sugrįžimas į Šimtamylę Girią"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sugrįžimas į Šimtamylę Girią", David Benedictus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar David Benedictus su knyga "Sugrįžimas į Šimtamylę Girią" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sugrįžimas į Šimtamylę Girią" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Benedictus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sugrįžimas į Šimtamylę Girią" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sugrįžimas į Šimtamylę Girią" perkama kartu