NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Suklastotos pandemijos

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-20 Gintaras

ši knyga ir STI "Baimės metai" yra neįkainojama XXIa. genocido dokumentika. Tai įeis į naujausių laikų istoriją.


2024-04-30 8.99 InStock
Į krepšelį 8,09 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Suklastotos pandemijos" aprašymas

„Pastaraisiais metais Vokietijoje susiduriama su nauju reiškiniu: knygos, į kurias oficiali žiniasklaida sistemingai nekreipia dėmesio, tampa bestseleriais. Tai rodo augantį nepriklausomos spaudos poreikį ir būtinybę diskutuoti apie tai, kaip norime gyventi ateityje.
„Sapere aude" knygų seriją Lietuvos skaitytojams pristatome su dr. W. Wodargo bestseleriu „Suklastotos pandemijos". Tikime, kad ši knyga padės suprasti šiandienius reiškinius ir kartu leis įsivaizduoti reikalingus pokyčius.“

Andreas Rodenbeck, leidėjas

Baimė kelia pavojų sveikatai. Žinios stiprina gynybą nuo virusų, pavojingos propagandos ir melo. Jau kiaulių ir paukščių gripo metu farmacijos bendrovės irvirusologai bandė suklaidinti milijonus žmonių melagingai perspėdami apie pandemiją.

Gydytojas, politikas ir buvęs Bundestago narys Wolfgangas Wodargas tuo metu padėjo užkirsti kelią šiems planams, šiandien jis ir vėl laikosi nedviprasmiškos pozicijos: „Šiuo metu esame didžiulio nusikaltimo žmonijai liudininkai. Akivaizdu, kad koronaviruso spekuliantai nesirūpina aplinka ir mūsų sveikata ar apsauga nuo visuotinio atšilimo. Jų varomoji jėga, kaip ir seniau, yra liguistas turto, monopolijų ir valdžios godulys.“

Wolfgangas Wodargas atskleidžia, kad pandemija - tai perversmas iš viršaus, kurį kontroliuoja skiepų mafija ir technologijų elitas. Ši knyga „Suklastotos pandemijos" yra nepakeičiamas vadovas, vedantis link tikro solidarumo, neabejotinos demokratijos ir sveikatos apsaugos sistemos, tarnaujančios žmonėms, o ne liguistiems kapitalo interesams.

Kaip atpažinti tikrą pandemiją? Kada virusai pavojingi? Kodėl reikia dėvėti kaukes? Ką žinome apie vakcinas, sukurtas pasitelkus genų inžineriją? Kaip tvarkomi mūsų sveikatos duomenys? Kuo dar galime pasitikėti? Kur ieškoti koronaviruso krizės įrodymų? Kur dingo diskusijos? Kas vyksta globos namuose ir ligoninėse? Ar piktnaudžiaujama sveikatos priežiūros institucijų padėtimi? Kas yra institucinė korupcija? Kam naudinga esama pandemija? Ar ateityje dėl mūsų sveikatos spręs plutokratai? Kas leidžia sau valdyti visas mūsų vertybes ir laisves privalomais testais ir judėjimo ribojimais, stebėsenos ir elgesio kontrolės priemonėmis? Kam reikalinga tokia kontroliuojama visuomenė?

Mes skausmingai išgyvename kasdienius draudimus, kai ribojamas mūsų socialinis gyvenimas, kai mūsų sveikata testuojama dar neregėtais mastais, duomenys registruojami ir paverčiami mūsų laisvių matu. Tai, kas paprastai jungia žmones, dabar atskiria. Dalyvaujantiems šiame spektaklyje spausdinami ir platinami pinigai. Vidurinioji klasė retinama, o didžiosios korporacijos pučiasi. Karantinuojama opozicija ir teisinė valstybė. Visiems, bandantiems prieštarauti, gresia cenzūra. Ir visur tvyro baimė - mikrobų, kitų žmonių, valstybės galios baimė. Be abejonės, mes patiriame istorinę krizę. O kaip ji susiformavo? Ar demokratija ir žmogaus teisės nebemadingos? Kaip jas išgelbėti?

Dr. Wolfgangas Wodargas yra epidemiologas, pulmonologas, vidaus ligų gydytojas ir patyręs politikas. Penkiolika metų jis buvo Bundestago narys, inicijavo Šiuolaikinės medicinos etikos ir teisės tyrimo komisiją. Būdamas Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Sveikatos komiteto pirmininkas jis daugelį metų vadovavo kovai su korupcija sveikatos priežiūros ir mokslo srityse. Viso pasaulio dėmesį patraukė jo sėkminga kova su „kiaulių gripo verslu", kurį sukūrė skiepų pramonė ir Pasaulio sveikatos organizacija. Turėdamas medicininės ir politinės patirties jis gali lengviau ištirti užkulisius, suprasti ryšius, atpažinti didžiosios farmacijos pramonės ir jos investuotojų kampanijas bei manipuliacijas ir realiai įvertinti pavojus. Kaip budrus gydytojas 2020 m. vasarį jis pradėjo priešintis koronaviruso baimės mechanizmui.


  • Autorius: Wolfgang Wodarg
  • Leidėjas: Užupio žinios
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099629100
  • Vertėjas: Jurgita Ziabkinaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2022-12-20

ši knyga ir STI "Baimės metai" yra neįkainojama XXIa. genocido dokumentika. Tai įeis į naujausių laikų istoriją.

2022-04-02

2022-03-26

2022-03-18

Seku Grand Jury ir Coronos komitetą. Tiesa jau seniai paaiškėjo. Pagarba tikriems ekspertams, kurie išdrįo sakyti tiesą!!!!!

2022-03-18

Daugiau tokių teisingu knygų!

Parašykite atsiliepimą apie "Suklastotos pandemijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Wolfgang Wodarg pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Suklastotos pandemijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Suklastotos pandemijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Suklastotos pandemijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Suklastotos pandemijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Wolfgang Wodarg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Suklastotos pandemijos" perkama kartu