0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sumanesnis pardavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Sumanesnis pardavimas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.99 SoldOut
Knygos "Sumanesnis pardavimas" aprašymas

Visi ką nors parduoda. Vieni parduoda idėjas, kiti - paslaugas, dar kiti parduoda produktus. Kad ir ką jūs pardavinėjate, ši knyga padės daryti tai geriau, ir tai darant geriau jaustis.


Sumanesnis pardavimas aukštyn kojomis apverčia tradicinį prekių pristatymą ir parodo, kad jūsų sėkmę padidins rūpinimasis pirmiausia pirkėjo poreikiais. Naujos sėkmingų pardavimų strategijos susijusios su konsultaciniais savitarpio santykiais. Tokius santykius turite pradėti kurti tuojau pat.

Savo nepakartojamu „aš skolingas jums" metodu Keithas Dugdale‘as ir Davidas Lambertas jums parodys, kaip tai padaryti. Senamadis primygtinis prekių brukimas jau neduoda gerų rezultatų. Žmonės nori pirkti patys, o ne jausti, kad prekė jiems brukama, o tai iš XXI amžiaus pardavėjo reikalauja naujų įgūdžių ir metodų.


Skaitydami "Sumanesnį pardavimą" sužinosite, kas tinka ir kas netinka šiandienos konkurencingoms pardavimų sąlygoms. Išsiaiškinsite, kaip su savo klientais bei pirkėjais sukurti pagrįstus pasitikėjimu savitarpio santykius ir nuoširdžius ryšius, kaip ištirti ir patenkinti jų poreikius, kad metai po metų galėtumėte sėkmingai su jais dirbti. Sužinosite, kaip tapti tuo asmeniu, kuriam pirkėjai skambina, kai jiems prireikia pagalbos. Praktiškas ir nuodugniai išbandytas metodas padės jums įgauti pirkėjų pasitikėjimą; suprasti, ko jiems reikia ir ko jie nori; ir jiems tai duoti tokiu būdu, kuris greičiau yra pagalba, o ne pardavimas. „Aš skolingas jums" metodas žengia naujų pardavimų strategijų priešakyje ir konsultacinį pardavimą pakelia į naują lygmenį.

Šis naujas efektyvus metodas pateikiamas kaip keletas nesunkiai įsisavinamų darbo įrankių, kurie jūsų santykius su pirkėjais padės paversti pastovia, pagrįsta pasitikėjimu partneryste. Taigi norite būti geresnis pardavėjas? Prisiminkite, kad sumanesnio pardavimo pagrindas yra rūpinimasis pirmiausia savo pirkėju.

 Parašykite atsiliepimą apie "Sumanesnis pardavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sumanesnis pardavimas, kurią skaitytojams dovanoja Keith Dugdale ir David Lambert. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Keith Dugdale ir David Lambert su knyga Sumanesnis pardavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sumanesnis pardavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Keith Dugdale ir David Lambert. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sumanesnis pardavimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sumanesnis pardavimas" perkama kartu