0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sutelktinė, I ir II dalys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 3.49 SoldOut

Knygos "Sutelktinė, I ir II dalys" aprašymas

Kazio Bradūno "Sutelktinė, I ir II dalys" - lietuvių literatūros klasika.

Dvitomyje "Sutelktinė" - 17 poezijos rinkinių, parašytų ir išleistų Lietuvoje, Vokietijoje, Kanadoje, Amerikoje ir vėl Lietuvoje.

I-ajame tome -1935-1973 metų kūryba.II-ajame tome -1976-2001 metų kūryba. Knyga baigiama Viktorijos Skrupskelytės užsklanda, kurioje aptariamas poeto kūrybinis kelias ir pateikiama originali jo kūrybos interpretacija.Abiejuose tomuose parengtos rinkinių ir eilėraščių rodyklės.

  • Autorius: Kazys Bradūnas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 1300
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-22-X

Parašykite atsiliepimą apie "Sutelktinė, I ir II dalys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sutelktinė, I ir II dalys", kurią skaitytojams dovanoja Kazys Bradūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Bradūnas su knyga "Sutelktinė, I ir II dalys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sutelktinė, I ir II dalys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Bradūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sutelktinė, I ir II dalys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sutelktinė, I ir II dalys" perkama kartu