0

Suvedžiotoji

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-07-29 Audronė

Puiki knyga

Informacija

Suvedžiotoji

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 412
  • ISBN ar kodas: 9786090305478

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Antras leidimas.

Romanas „Suvedžiotoji“ pasakoja apie nesuderinamą porą, kuri pasmerkta patirti visą meilės jėgą. Net jei ji kartais būna griaunanti.

Kai mažo pajūrio miestelio jaukumas ir patogumas iškeičiamas į gniuždantį madingo Londono spindesį, meilė nuveda herojus netikėčiausiais klystkeliais, užvaldo ir pavergia.

Nebuvo jokių abejonių – panelei Harietai reikėjo vyro. Tačiau ne bet kokio. Jai reikėjo galingo ir protingo, tokio, kuris pagelbėtų susekti įžūlius vagis ir išsiaiškinti painią istoriją. Harieta į pagalbą pasikvietė vikontą Gideoną Vestbruką. Nejau ji galėjo tikėtis, kad prašydama šio vyro pagalbos ji sudaro velnišką sandorį.

Žvėrimi ir pabaisa dėl savo kraupios išvaizdos vadinamas Gideonas buvo stiprus ir nuožmus, daugeliui atrodė grėsmingas. Tačiau Harieta nesugebėjo rasti savo širdyje nė lašelio baimės. Niūriame Gideono žvilgsnyje ji matė tik laukinį skausmą ir be galo troško jį nuraminti bei paguosti. Dar tame žvilgsnyje ji matė aistrą, į kurią norėjo atsakyti. Dabar, atsidūrusi žvėries gniaužtuose Harieta turėjo rasti būdą užkariauti jo širdį ir išvengti piktos lemties, kuri galėjo amžiams išskirti ją ir Gideoną.

Romantiškų, tačiau dažnai psichologinių siužeto posūkių kupinų istorijų autorė, amerikiečių rašytoja Amanda Quick sukūrė aistringą ir jaudinantį pasakojimą. „Suvedžiotoji“ – tai istorija apie meilę, kurios neturėjo būti.

Amanda Quick (tikrasis vardas Jayne Ann Krentz) – amerikiečių rašytoja, daugiau nei keturiasdešimties New York Times bestselerių autorė. Rašytoja prisistato trimis skirtingais slapyvardžiais, pagal kuriuos skaitytojams leidžia atskirti savo knygų tematiką. Šiuolaikines knygas, romantinius trilerius ji pasirašo tikruoju vardu, istorines romantines knygas pasirašo kaip Amanda Quick, o futuristines istorijas, pasakojančias apie paranormalius reiškinius – kaip Jayne Castle. Jos knygų visame pasaulyje parduota per 30 milijonų egzempliorių.
J. A. Krentz baigė istorijos mokslus Kalifornijos universitete ir magistro studijoms pasirinko bibliotekininkystę. Prieš pradėdama rašyti visu krūviu, dirbo bibliotekoje.
Ji tiki, kad pasakojimai apie meilę, kurių esmė – moters istorija – padeda moterims nepamiršti savo stiprybių ir pasisemti drąsos. Romanas „Suvedžiotoji“ pirmą kartą buvo išleistas 1992 metais, tačiau ir jis ir daugelis autorės knygų nuolat sulaukia naujų leidimų bei randa naujas skaitytojų kartas.

Iš anglų kalbos vertė Rolanda Asta Strumilienė

2014-07-29

Puiki knyga

2013-06-12

Nuostabi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu