Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šventas menas numirti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.45 SoldOut

Knygos „Šventas menas numirti“ aprašymas

Knygoje pristatomi pagrindinių Rytų ir Vakarų religijų požiūriai į mirtį, mirimą ir gyvenimą po mirties. Kiekvieną skyrių sudaro svarbiausi kiekvienos tradicijos pasakojimai iš pirminių šaltinių ir šventųjų tekstų, teoriniai mokymai apie dvasinę mirtį, mirimo procesą ir gyvenimą po mirties bei mirties apeigų aprašymai.

Kiekviena šioje knygoje pristatoma šventoji tradicija moko savo išpažinėjus, kaip mirti ne tik išmušus mirties valandai, bet ir prieš mirtį. Visi tikėjimai tvirtina, jog dar būdamas gyvas žmogus privalo įgyti dvasinę mirties patirtį tam, kad atgimtų kitokiam gyvenimui ir atsikratytų mirties baimės.Tai yra vienas didžiausių, bet ir vienas sunkiausiai išmokstamų gyvenimo menų.


Knygos autorius San Jose (JAV) universiteto religijotyros profesorius Kennethas Krameris, tyrinėjantis didžiųjų pasaulio kultūrų religijas, įsitikinęs, kad tiek mums giminingų, tiek tolimų kultūrų pažinimas padės formuotis ir mūsų pačių tapatybei jų kontekste. Jis tikisi, kad perskaitę knygą skaitytojai sugebės kitaip pažvelgti į artimųjų netektį ir bus labiau pasirengę susidurti su savo pačių mirtimi.


Iš anglų kalbos vertė Miglė Jurkuvienė


Parašykite atsiliepimą apie „Šventas menas numirti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Šventas menas numirti“, Kenneth Kramer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kenneth Kramer su knyga „Šventas menas numirti“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Šventas menas numirti“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kenneth Kramer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Šventas menas numirti“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Šventas menas numirti“ perkama kartu