0

Pirkėjų atsiliepimai

Tai - aš (2CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-11-01 Donis

nuostabi muzika siuose 2 cd, viso 40 dainu. aciu leidéjams ir réméjams, kad padéjo ir leido isvysti pasaulio sviesa siems dviems cd. daugiau tokiu darbu !


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 11.99 SoldOut

Knygos "Tai - aš (2CD)" aprašymas

"Tai - aš" - tai tarptautiniam dainuojamosios poezijos festivaliui skirti du CD. Ši, dviguba kompaktinė plokštelė atspindi senas ir gilias dainuojamosios poezijos tradicijas Lietuvoje.Autorinė muzikinė – poetinė daina, kurios ištakose stovėjo ne vienas garsus aktorius ir dainininkas, šiandien ypatingai gyvybinga, įvairiapusiška ir labai mėgiama. Per keletą metų reti, atskiri koncertai išsiliejo į festivalį, praturtėjusį scenomis, bei atlikėjais. Žanras įsigijo savo (Vilniaus mokytojų) namus, puikius organizatorius ir tarptautinį statusą.


Įdomiausios populiariausių Lietuvos ir užsienio svečių kompozicijos atsispindi šioje, festivalio dešimtmečio proga išleistoje kompaktinėje plokštelėje.


Kiti taip pat domėjosi


2013-11-01

nuostabi muzika siuose 2 cd, viso 40 dainu. aciu leidéjams ir réméjams, kad padéjo ir leido isvysti pasaulio sviesa siems dviems cd. daugiau tokiu darbu !

Parašykite atsiliepimą apie "Tai - aš (2CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tai - aš (2CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Tai - aš (2CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tai - aš (2CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tai - aš (2CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tai - aš (2CD)" perkama kartu