0

Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai

6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 102
  • ISBN ar kodas: 9789955258452

2020-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai" aprašymas

Pratybų sąsiuvinis skirtas KTU mechanikos ir mechatronikos antrojo kurso studentams, kuriems matematikos pratybos vyksta kompiuterių klasėje ir užduotys atliekamos naudojantis Mathcad programa.

Parašykite atsiliepimą apie "Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Vilija Dabrišienė, Rita Palivonaitė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilija Dabrišienė, Rita Palivonaitė ir kt. su knyga Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Dabrišienė, Rita Palivonaitė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Taikomosios matematikos pratybos ir laboratoriniai darbai" perkama kartu