⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 4.35 SoldOut

Knygos "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką" aprašymas

Šiame leidinyje daugiausiai analizuojami pianistinės judėjimo technikos lavinimo problemos ir pateikiamo šios technikos racionalizavimo metodai, kuriuos galima taikyti studijuojant fortepijono dalyką. Išvados remiasi ilgamete autoriaus pedagogine praktika, kitų pianistų pedagogų mintimis.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką", Genadijus Osipkovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Genadijus Osipkovas su knyga "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genadijus Osipkovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką" perkama kartu