0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 4.35 SoldOut
Knygos "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką" aprašymas
Šiame leidinyje daugiausiai analizuojami pianistinės judėjimo technikos lavinimo problemos ir pateikiamo šios technikos racionalizavimo metodai, kuriuos galima taikyti studijuojant fortepijono dalyką. Išvados remiasi ilgamete autoriaus pedagogine praktika, kitų pianistų pedagogų mintimis.


Parašykite atsiliepimą apie "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką, kurią skaitytojams dovanoja Genadijus Osipkovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Genadijus Osipkovas su knyga Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genadijus Osipkovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Taisyklingų judesių reikšmė lavinant fortepijoninę techniką" perkama kartu