0

Tarptautinės teisės šaltiniai

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2021-01-15 Skaitytojas

Informacija

Tarptautinės teisės šaltiniai

  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • ISBN ar kodas: 9789955301257

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tarptautinės teisės šaltiniai" aprašymas
Knygoje "Tarptautinės teisės šaltiniai" apžvelgiamos visos pagrindinės tarptautinės teisės šakos su jų pagrindiniais šaltiniais – tarptautinėmis sutartimis. Kiekviena pateikta tarptautinė sutartis yra apibūdinama pagal tai, kada sutartis priimta, kada teisiškai reikšminga ją pripažino Lietuvos Respublika. Po kiekvienos tarptautinės teisės šakos pagrindinių tarptautinių sutarčių teksto yra pateikiama klasikinių bylų ar konsultacinių išvadų, atspindinčių Tarptautinio Teisingumo Teismo bei kitų tarptautinių institucijų praktiką.

Taip pat pateikiami svarbūs, susiję su tarptautine teise Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo bei Lietuvos Respublikos Aukščiausiojo Teismo sprendimai. Be tarptautinės teisės šakų šaltinių, yra išskirti tarptautinės teisinės atsakomybės bei valstybių teisių parėmimo institutų šaltiniai.

Studijoje "Tarptautinės teisės šaltiniai " taip pat pateikti pagrindiniai Jungtinių Tautų Organizacijos dokumentai. Skaitytojas leidinyje ras ir į tarptautinių sutarčių sąrašą įtrauktas tarptautines sutartis žmogaus teisių srityje, kurių sudarymo iniciatorėmis buvo Jungtinės Tautos bei Europos Taryba.

Studija "Tarptautinės teisės šaltiniai " pirmiausia skirta teisininkams, ypač studijuojantiesiems tarptautinės teisės kursą. Leidinys taip pat bus pravartus ir besidomintiems tarptautiniais santykiais bei užsienio politika.
2021-01-15

Parašykite atsiliepimą apie "Tarptautinės teisės šaltiniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tarptautinės teisės šaltiniai, kurią skaitytojams dovanoja Saulius Katuoka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Katuoka su knyga Tarptautinės teisės šaltiniai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tarptautinės teisės šaltiniai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Katuoka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tarptautinės teisės šaltiniai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tarptautinės teisės šaltiniai" perkama kartu