0

Tarptautinės teisės šaltiniai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tarptautinės teisės šaltiniai

  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 504
  • ISBN ar kodas: 9789955301257

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knygoje "Tarptautinės teisės šaltiniai" apžvelgiamos visos pagrindinės tarptautinės teisės šakos su jų pagrindiniais šaltiniais – tarptautinėmis sutartimis. Kiekviena pateikta tarptautinė sutartis yra apibūdinama pagal tai, kada sutartis priimta, kada teisiškai reikšminga ją pripažino Lietuvos Respublika. Po kiekvienos tarptautinės teisės šakos pagrindinių tarptautinių sutarčių teksto yra pateikiama klasikinių bylų ar konsultacinių išvadų, atspindinčių Tarptautinio Teisingumo Teismo bei kitų tarptautinių institucijų praktiką.

Taip pat pateikiami svarbūs, susiję su tarptautine teise Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo bei Lietuvos Respublikos Aukščiausiojo Teismo sprendimai. Be tarptautinės teisės šakų šaltinių, yra išskirti tarptautinės teisinės atsakomybės bei valstybių teisių parėmimo institutų šaltiniai.

Studijoje "Tarptautinės teisės šaltiniai " taip pat pateikti pagrindiniai Jungtinių Tautų Organizacijos dokumentai. Skaitytojas leidinyje ras ir į tarptautinių sutarčių sąrašą įtrauktas tarptautines sutartis žmogaus teisių srityje, kurių sudarymo iniciatorėmis buvo Jungtinės Tautos bei Europos Taryba.

Studija "Tarptautinės teisės šaltiniai " pirmiausia skirta teisininkams, ypač studijuojantiesiems tarptautinės teisės kursą. Leidinys taip pat bus pravartus ir besidomintiems tarptautiniais santykiais bei užsienio politika.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu