0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Techninė kūryba

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 4.99 SoldOut

Knygos "Techninė kūryba" aprašymas

Vadovėlis "Techninė kūryba" skiriamas techniškųjų universitetų aukštesniųjų kursų studentams ir magistrantams, taip pat jauniems inžinieriams ir doktorantams.

Knygoje "Techninė kūryba"  akcentuojamos trys svarbiausios inžinieriaus savybės – mokėjimas modeliuoti, mokėjimas optimizuoti ir mokėjimas projektuoti. Todėl ji gali būti naudinga įvairių gamybos šakų konstruktoriams, technologams, gamybos organizatoriams ir kitų specialybių žmonėms, dirbantiems prekių, jų gamybos technologijų ir gamybos priemonių tobulinimo srityse.


Parašykite atsiliepimą apie "Techninė kūryba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Techninė kūryba", kurią skaitytojams dovanoja Matas Gutauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Matas Gutauskas su knyga "Techninė kūryba" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Techninė kūryba" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Matas Gutauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Techninė kūryba" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Techninė kūryba" perkama kartu