0
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 38,99 €*
Sutaupote: 21.00 € (54%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Teisės sociologija

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9789955196907

2020-09-30 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Teisės sociologija" aprašymas

Lietuvos Respublikos visuomenė gyvena liberaliosios demokratijos sąlygomis, kurioms esant dauguma skirtingos prigimties socialinių santykių atsiranda, kuriami, keičiami ir pasibaigia teisės idėjų ir normų pagrindu. Todėl mūsų visuomenės nariai turi išmanyti teisės socialinį vaidmenį ir jos veikimą. Visa tai aiškina teisės sociologija.
Šio vadovėlio "Teisės sociologija" paskirtis – supažindinti socialinių mokslų studentus ir plačiąją visuomenę su teisės socialiniu vaidmeniu liberaliosios demokratijos visuomenėje, atskleisti visuomenės ir jos socialinių grupių požiūrių į teisę pažinimo metodologiją, teisės socialinio atsiradimo, veikimo ir raidos dėsningumus, socialinių veiksmų ir sąlygų poveikį teisėtumo apsaugai ir teisės normų veiksmingumui, teisės politikos ypatumus.

Vadovėlis "Teisės sociologija" skiriamas aukštųjų mokyklų studentams ir doktorantams bei visiems besidomintiems teisės socialiniu vaidmeniu ir jos veikimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Teisės sociologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Teisės sociologija, kurią skaitytojams dovanoja Asta Kazlauskienė, Artūras Petkus, Rūta Petkuviene, Vytautas Šlapkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Asta Kazlauskienė, Artūras Petkus, Rūta Petkuviene, Vytautas Šlapkauskas su knyga Teisės sociologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Teisės sociologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Kazlauskienė, Artūras Petkus, Rūta Petkuviene, Vytautas Šlapkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Teisės sociologija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Teisės sociologija" perkama kartu