Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tėtušis Kalėda ir aš

Kaina: 11,69 €
Kaina su kodu: 10,52 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 11.69 InStock
Į krepšelį 10,52 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Tėtušis Kalėda ir aš“ aprašymas

Su Tėtušiu Kalėda rašytojas Matt Haig skaitytojus supažindino ir visą jo atsiradimo istoriją papasakojo knygoje „Kaip Kalėdų Berniukas tėčio ieškojo“. Antroje knygelėje „Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas“ vaikai skaitė apie našlaitę Ameliją, kuri vienintelė žemėje tikėjo Kalėdų stebuklais ir galėjo išgelbėti sparčiai blėstančią magiją. Naujausioje dalyje „Tėtušis Kalėda ir aš“ vėl susitiksime su Amelija ir sužinosime, kaip jai sekasi toliau. Laukia daug nuotykių!

Drąsi ir žavi Amelija vėl pasirodo trečioje autoriaus Matt Haig knygoje, kurią iliustravo Chris Mould. Mergaitė, įvaikinta Tėtušio Kalėdos ir jo naujos žmonos, dabar gyvena Elfhelme. Amelija stengiasi prisitaikyti ir įsitaisyti naujuose namuose Šiaurėje. Regis dabar guvenime jau nieko netrūksta, tačiau esate neteisūs! Ji lanko elfų mokyklą ir gerokai išsiskiria iš visų vaikų ne tik ūgiu, bet ir požiūriu į mokslus. Maištingai panelei atrodo, kad visus metus dainuoti kalėdines daineles nėra gera mintis. Elfų pasaulyje pritapti daug sunkiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio!

Amelija, atkeliavusi į Šiaurę, gauna ne tik mylinčią šeimą, bet ir įgyja priešų. Pats pikčiausias ir nuožmiausias – elfas Tėtušis Vodolas, kuriam labai nepatinka tarp saviškių matyti žmonių vaiką. Jis pasiryžęs sugadinti Kalėdas ir išvyti Tėtušio Kalėdos šeimą visiems laikams. Skleisdamas melagingas žinias jis į savo pusę patraukia ir Velykų kiškį bei jo bendraminčius. Amelijai teks stoti į kovą ir dar kartą gelbėti Kalėdas.

Matt Haig savo knygelėje „Tėtušis Kalėda ir aš“ sukūrė nuostabų pasaulį su unikaliais veikėjais ir veiksmo kupinu siužetu. Stebuklinga, nuoširdi ir nuotaikinga knyga patiks visai šeimai! Istorija perteikia tikrąją Kalėdų prasmę. Juk svarbiausios ne dovanos. Tikroji magija slypi širdyje. „Tėtušis Kalėda ir aš“ bei panašaus žanro knygos puikiai tinka advento laikotarpiui.

Matt Haig (g. 1975 g.) – anglų autorius, rašantis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jo knygos pasižymi magiškais pasauliais, puikiais charakteriais ir nuotaikingomis istorijomis. Rašytojo knygos išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Augustė Burbaitė.

Trumpas aprašymas žada jaukią ir šventinę istoriją. Knygą apžvalgose bei atsiliepimuose rekomenduoja daugybė skaitytojų, tad ir mes siūlome ją įsigyti internetu. Pirkti online kviečiame tiek sau, tiek pasirūpinti dovanomis. Mūsų kainos draugiškos, o dar pigiau apsipirksite per išpardavimus ar akcijų metu. Gerų knygų rasite nesunkiai. Tereikia įvertinti informaciją, tokią kaip puslapių skaičius, aprašymai, santraukos, ištraukos ir pamatysite, kiek daug gerų knygų jūsų laukia. 


  • Autorius: Matt Haig
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • ISBN ar kodas: 9786094665172

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Tėtušis Kalėda ir aš“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Tėtušis Kalėda ir aš“, kurį pristato Matt Haig. Siūlome ne tik išsamų „Tėtušis Kalėda ir aš“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Matt Haig. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Tėtušis Kalėda ir aš“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Tėtušis Kalėda ir aš“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Tėtušis Kalėda ir aš“ perkama kartu