NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Matt Haig (g. 1975 m. liepos 3 d.) – anglų rašytojas, kuriantis vaikams ir suaugusiems.

Būsimasis rašytojas studijavo Halo ir Lidso universitetuose. Vėliau vadovavo savo įkurtai interneto rinkodaros įmonei bei dirbo naktiniame klube Ispanijoje. Galiausiai jis tapo nuolat kuriančiu autoriumi.

Matt Haig knygos

Rasta: 13

Peliukas vardu Mika | Matt Haig
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Tėtušis Kalėda ir aš | Matt Haig
-10% su kodu: PATOGU
11,69 €
Kaina su kodu: 10,52 €
Turime sandėlyje
Ivė ir gyvūnai | Matt Haig
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Ramybės ir džiugesio knyga | Matt Haig
-40% su kodu: PATOGU
16,04 €
Kaina su kodu: 9,62 €
Turime sandėlyje
Rasta: 13

Matt Haig rašo įvairiems nacionaliniams laikraščiams, įskaitant „The Guardian“, „The Sunday Times“ ir „The Independent“. Šiandien visame pasaulyje parduota daugiau kaip trys milijonai jo knygų.

Matt Haig romanai išversti į beveik trisdešimt kalbų, o leidinys „The Guardian“ jo kūrybą apibūdino kaip „nuostabiai keistą“. „New York Times“ autorių įvardino kaip talentingą rašytoją, kurio kūriniai yra juokingi, prikaustantys ir draskantys širdį.

Jo romanuose dažnai niūriai ir keistai žvelgiama į šeimos gyvenimą. Vienas populiariausių rašytojo kūrinių – knyga „Mirusių tėvų klubas“. Šis romanas paremtas Šekspyro „Hamletu“ ir pasakoja apie į vienuolikmetį, kuris susiduria su neseniai mirusiu tėvu.

Skaitytojus sužavėjo ir neįprastas romanas „Radliai“, kurio pagrindiniai veikėjai yra vampyrai. Tačiau jie – įprasta šeima. Tėvas gydytojas nuolat užsisėdi darbe, motina – mažakalbė namų šeimininkė. Iš sūnaus Rovano tyčiojasi mokykloje, o anemija serganti dukra Klara ryžtasi tapti vegane. Šis kūrinys pasakoja apie tai, ką tėvai gali padaryti dėl vaikų, net jei reikia paaukoti savo asmenybę ir polinkius.

Dar vienas daug dėmesio sulaukęs romanas suaugusiems – „Kaip sustabdyti laiką“. Autorius pasakoja apie žmogų, kuris gyvena jau keturis šimtus metų ir tik XXI amžiuje įsipainioja į keistų įvykių virtinę. Pagrindinės knygos temos yra žmogaus teisė į savo kūną, mintis ir sielą bei nemirtingumas, kuris greičiau yra prakeiksmas nei dovana.

Romanas „Vidurnakčio biblioteka“ 2020-ais metais „Goodreads“ platformoje buvo išrinktas metų geriausiu. Šį šiltą ir jautrų kūrinį planuojama ekranizuoti.

Be kūrinių suaugusiems, Matt Haig parašė ir daug žaismingų bei smagių knygelių vaikams. Mažiesiems skaitytojams ypač patiks kalėdinė serija „Kaip Kalėdų Berniukas tėčio ieškojo“, „Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas“ bei „Tėtušis Kalėda ir aš“. Rašytojas sukūrė nuostabų pasaulį su unikaliais veikėjais ir veiksmo kupinu siužetu.

Talentingos asmenybės knygas kviečiame įsigyti internetu. Rašytojas pradžiugins ir vaikus, ir suaugusiuosius!