0

Tikrasis Rio (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tikrasis Rio (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 10,6 x 16,7, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094063695

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tikrasis Rio (Jausmų egzotika)" aprašymas
Paskutinis dvilogijos Nuotakos Orsini romanas
Iš padugnių... į aukštumas.

Italų kilmės gatvės vaikėzas gyveno visiškame skurde. Tačiau pabėgęs į Braziliją jis atsikratė praeities, pasivadino nauju vardu ir ėmė kilti į karjeros aukštumas.
Dabar Rio Dakila nepaprastai turtingas, garsėja kaip nepralenkiamas verslininkas... ir neprilygstamas meilužis! Kai jautrioji Izabela Orsini susipažįsta su Rio, įsižiebia meilė, užplūsta aistra, tačiau ji nežino, kad mylimasis jai meluoja. Kas iš tikrųjų yra Rio Dakila?
Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Tikrasis Rio (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tikrasis Rio (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sandra Marton su knyga Tikrasis Rio (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tikrasis Rio (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tikrasis Rio (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tikrasis Rio (Jausmų egzotika)" perkama kartu