0

Tobula klasta

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 223
  • ISBN ar kodas: 9789955387220

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tobula klasta" aprašymas
„Tobula klasta" - australų autorės R. James debiutinis romanas, jau verčiamas į 30 kalbų. Tai psichologinis trileris, skirtas jaunimui, - tikra keršto anatomija.
Rebecca James - laikoma "jaunimo Picoult", "Stephenie Meyer, tik be vampyrų", o jos stulbinanti sėkmė gretinama su J. K. Rowling. Parašiusi romaną „Tobula klasta", per vieną dieną autorė tapo milijoniere.
Paslaptingai, praeities prisiminimų kankinamai naujokei Katrinai savo draugystę pasiūlo žavi ir charizmatiška mokyklos numylėtinė Alisa.
Nerūpestingas ir linksmas gyvenimas gramzdina Katriną užmarštin, tačiau po dailia Alisos išore slepiasi žiauri ir sužalotos sielos jauna mergina, kuri kėsinasi sugriauti ją supančių žmonių gyvenimus. Neilgai trukus prasideda apsėsti ir pavojingi dviejų merginų žaidimai.
Kas iš tiesų įvyko tą naktį, kai buvo nužudyta Katrinos sesuo?
Atlaikyti įtampą iki paskutinio puslapio - beveik neįmanoma.
„Tobula klasta" - tai keršto anatomija

Parašykite atsiliepimą apie "Tobula klasta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tobula klasta, kurią skaitytojams dovanoja Rebecca James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rebecca James su knyga Tobula klasta jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tobula klasta patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rebecca James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tobula klasta palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tobula klasta" perkama kartu