Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tomo Sojerio nuotykiai

Kaina: 25,79 €
Kaina su kodu: 18,05 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-28 Jonkis


2024-04-30 25.79 InStock
Į krepšelį 18,05 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos "Tomo Sojerio nuotykiai" aprašymas

Garsaus amerikiečių rašytojo Marko Tveno apysaka „Tomo Sojerio nuotykiai“ – tai pasakojimas apie išdykusį dvylikametį, kurį jau ne pirmą šimtmetį myli viso pasaulio vaikai. Jo išdaigos įneša gyvybės į ramaus miestelio gyvenimą, o fantazijos priverčia juoktis iki ašarų.

Ant Misisipės kranto stūksančio miestelio gyvenimas tekėtų ramia ir įprasta vaga, kaip pati Misisipė, jei ne padaužų trijulė, kuriai vadovauja garsusis Tomas Sojeris. Trys berniukai – jau minėtas Tomas, jo draugas valkata Heklberis Finas ir Džo Harperis nuotykių ieško už kiekvieno kampo. Tad visai nenuostabu, kad vieną naktį atsidūrę kapinėse jie netikėtai tampa žmogžudystės liudininkais.

Berniukai prisiekia krauju, kad niekada neatskleis šios paslapties ir kitą naktį pabėga kaip piratai ieškoti paslėpto lobio. Tačiau paieškos kelia ne ką mažesnį pavojų nei naktys kapinėse su žmogžudžiais... Kaip pasielgs berniukai, pamatę, kad už žmogžudystę teisiamas nekaltas žmogus? Ar pavyks jiems sužlugdyti žudiko planus ir rasti lobį?

„Tomo Sojerio nuotykiai“ – vaikiškų išdaigų, džiaugsmo ir šviesios išminties apie laisvę, garbę ir meilę kupina knyga. Joje taip pat apstu satyros ir taiklios bei su humoru pateikiamos socialinės kritikos. Pirmą kartą knyga buvo išleista 1876 metais ir tapo populiariausiu Marko Tveno kūriniu. 1917 metais pasirodė ir pirmasis filmas apie Tomą Sojerį, vėliau jų skirtingose pasaulio šalyse buvo sukurta daugybė.

Knygoje autorius aprašo kai kurias autobiografines detales. Vietos, kuriose auga Tomas Sojeris atitinka tas, kuriose vaikystę praleido Markas Tvenas, Tomo Sojerio personažas taip pat sukurtas pagal paties autoriaus charakterį, o Heklberio Fino – pagal Marko Tveno draugą.

„Tomo Sojerio nuotykiai“ ir tęsinys „Heklberio Fino nuotykiai“ kritikuotos kaip rasistinės knygos, nes jose kalbama apie negrus, tačiau literatūros kritikai ne itin palankiai priėmė šių knygų leidimus, kuriuose šis žodis buvo pakeistas. Kadangi rašoma apie vergijos laikus, žodis „negras“ buvo įprastas.

Markas Tvenas (tikrasis vardas Samuel Langhorne Clemens, 1835–1910) – amerikiečių rašytojas, žurnalistas, visuomenės veikėjas. Markas Tvenas išleido per 50 literatūrinių kūrinių. Žinomiausi iš jų – „Tomo Sojerio nuotykiai“, „Princas ir elgeta“, „Heklberio Fino nuotykiai“. Ankstyvoje vaikystėje jo šeima persikraustė į Hanibalo miestelį Misūryje. Šis miestelis ir jo gyventojai aprašyti žymiausiuose Marko Tveno kūriniuose. Jo parašyta autobiografija publikuota tik po mirties, 1924 metais. • Pavadinimas originalo kalba: The Adventures of Tom Sawyer
 • Autorius: Markas Tvenas (Mark Twain)
 • Iliustratorius: Robert Ingpen
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 256
 • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094414213
 • Vertėjas: Virgilijus Čepliejus
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-28

2021-01-26

Labai puiki knyga,

2020-12-29

Ką čia bazarini senelysai

2020-12-17

2020-05-22

2020-05-13

2019-09-14

Knyga pasakoja apie du išdaigininkus, kurie vis pasitaikius progai krečia išdaigas. Močiutę taip pat jie ne kartą ir ne du buvo apgavę ,
kad juodu galėtu susitikti.

2019-06-22

Parašykite atsiliepimą apie "Tomo Sojerio nuotykiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tomo Sojerio nuotykiai", kurį pristato Markas Tvenas (Mark Twain). Siūlome ne tik išsamų "Tomo Sojerio nuotykiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Markas Tvenas (Mark Twain). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tomo Sojerio nuotykiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tomo Sojerio nuotykiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tomo Sojerio nuotykiai" perkama kartu