0

Totalus chaosas

  • Nuolaida knygai -83%
Kaina internetu: 2,39 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 11.60 € (83%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Totalus chaosas

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9789986398738

2020-10-31 2.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Totalus chaosas" aprašymas
"Totalus chaosas" - tai kūrinys, įkvėpęs visą literatūrinį judėjimą.

Marselis plėšomas tarp senojo ir naujojo pasaulių. Ugo, Maniu ir Fabio užaugo tame pačiame pavojingame miesto kvartale, darydami įvairius gatvės nusikaltimus, varžydamiesi dėl tų pačių merginų. Tačiau Fabio galiausiai nutolo nuo draugų ir pasirinko policininko kelią.
Dabar, po 20 metų, sužinojęs, kad Manu ir Ugo nebėra, jis puola aiškintis mįslingas jų žūties aplinkybes. O aplink tvyro, kaip dainuoja repo grupė IAM, „Totalus chaosas“, baisi klampynė, iš kurios neįmanoma išbristi.

Nesenstantis, pavargęs nuo pasaulio vienišius, moterų numylėtinis Fabio primena Henningo Mankelio Volanderį, jis – lyg ištisas naujosios kriminalinės Europos mikrokosmas, piktas, nenuspėjamas, nevengiantis pažaisti su įstatymu.

Jeanas Claude’as Izzo (1945–2000), parašęs šį romaną, kone per vieną naktį tapo įžymybe. "Totalus chaosas" – vadinamosios Marselio trilogijos dalis. Jos išgarsintas rašytojas laikomas literatūrinio judėjimo, Viduržiemio jūros noir, karaliumi. J. C. Izzo gerbėjai vyksta į Marselį, kad aplankytų vietas, kuriose vyksta romanų veiksmas, atkartoja jo personažų nueitą kelią. Kūrinių ciklas sulaukė ne vienos ekranizacijos.

"Izzo Marselis pritrenkia – kiekviena gatvė, kiekviena kavinė, kiekvienas namas turi savo charakterį."
Globe and Mail

Iš prancūzų kalbos vertė Dainius Gintalas

Parašykite atsiliepimą apie "Totalus chaosas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Totalus chaosas, kurią skaitytojams dovanoja Jean-Claude Izzo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jean-Claude Izzo su knyga Totalus chaosas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Totalus chaosas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jean-Claude Izzo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Totalus chaosas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Totalus chaosas" perkama kartu