0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 34.99 SoldOut

Knygos "Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos" aprašymas

Mokslo studija „Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos" skirta šiuolaikinės globalizacijos sąlygomis labai aktualiai teisinių sistemų persipynimo, jų santykio ir sąveikos įvairių aspektų problematikai. Šio mokslinio leidinio tikslas - išnagrinėti tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės santykį, išanalizuoti tam tikrus nacionalinės konstitucinės ir ES teisės santykio probleminius aspektus, taip pat atkreipti dėmesį į EŽTK ir ES teisės sąveikos įvairialype problematiką bei kitus žmogaus teisių, kaip transnacionalinių ir nacionalinių teisės sistemų apsaugos objekto, aktualius aspektus.

Mokslo studijoje „Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos" Mykolo Romerio universiteto suburtas mokslininkų kolektyvas analizuoja tarptautinius, regioninius ir nacionalinius teisės aktus, tiesiogiai reglamentuojančius ar kitu būdu darančius įtaką teisinių sistemų santykiui ir sąveikai, taip pat didelį dėmesį skiria įvairių tarptautinių, regioninių ir nacionalinių teisminių ir kvaziteisminių institucijų jurisprudencijos analizei bei naujausios mokslinės tiek Lietuvos, tiek užsienio autorių literatūros aptarimui.

Mokslo studijoje apžvelgiami tiek bendri, tiek labai specifiniai aspektai, susiję su transnacionalinių teisinių sistemų santykio ir sąveikos problemomis: nuo ES ir nacionalinių teismų bendradarbiavimo analizės bei Konstitucijos santykio su ES teise tyrimo iki šių dviejų teisinių sistemų sąveikos nagrinėjimo apsaugos nuo Europos Sąjungos institucijų veikimo ultra viręs kontekste bei šių sistemų sąveikos įtakos aktualiai pavardžių rašybos problematikai; nuo monistinės, dualistinės ir koordinacinės teorijų taikymo galimybių analizuojant tarptautinės teisės ir ES teisės santykį iki tam tikrų EŽTK ir ES teisės sąveikos probleminių aspektų nagrinėjimo, bendrųjų žmogaus teisių analizės tautinių mažumų apsaugos užtikrinimo kontekste arba Azijos žmogaus teisių apsaugos sistemos formavimosi tyrimo.

Pažymėtina, kad ši mokslo studija yra pirmasis leidinys Lietuvos Respublikoje įvairiais pjūviais nagrinėjantis transnacionalinių teisinių sistemų santykio ir sąveikos problemas.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 371
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955196785

Parašykite atsiliepimą apie "Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos", kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Transnacionalinės teisinės sistemos - santykio ir sąveikos problemos" perkama kartu