0

Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 2.30 € (24%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786094576300

2021-01-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas" aprašymas

Šioje mokomojoje knygoje "Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas" pateikiami geležinkelių valdymo ir eismo organizavimo pagrindai ir principai. Didelis dėmesys skiriamas Lietuvos geležinkeliu tinklo analizei bei valdymo struktūrai. Siekiama supažindinti skaitytoją su geležinkelio stočių schemomis, jų klasifikavimu, funkcijomis, pagrindiniais eismo organizavimo ir valdymo principais.
Taip pat aptariama signalizacijos, centralizacijos ir blokuotės įrenginių svarba, siekiant užtikrinti saugų traukinių eismą tarpstočiais ir stočių keliais.
Knygoje pateikiami nurodymai, kaip sudaryti traukinių eismo grafiką ir traukinių eismo grafikų klasifikaciją.

Leidinys "Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas" skirtas kelių ir geležinkelių inžinerijos bakalaurų studijų programos studentams, taip pat civilinės inžinerijos studijų magistrantams.

Parašykite atsiliepimą apie "Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas, kurią skaitytojams dovanoja Inesa Gailienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Inesa Gailienė su knyga Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inesa Gailienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Geležinkelių valdymas ir eismo organizavimas" perkama kartu