⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Krovininis transportas

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-28 Džilena


2022-11-30 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Krovininis transportas" aprašymas

Vadovėlyje "Krovininis transportas" pateikta krovinių vežimo įvairių rūšių transportu teorija ir geriausi praktiniai jos taikymo pavyzdžiai. Leidinyje susistemintai pateikta krovinių klasifikacija, pakavimo, ženklinimo, krovos, vežimo technologiniai ir loginiai bei priežastiniai aspektai. Atskleistos krovinių vežimo įvairių rūšių transportu technologijos ir jų raida, transporto priemonės, vežimo organizavimo schemos, teisinis reguliavimas.

Leidinys "Krovininis transportas" skirtas pirmosios ir antrosios pakopos transporto ir logistikos specialybių studentams, taip pat gali būti naudingas kitiems transporto srities specialistams.Kiti taip pat domėjosi


2021-09-28

2020-09-27

Parašykite atsiliepimą apie "Krovininis transportas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Andrius Jaržemskis, Vytautas Jaržemskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Krovininis transportas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Krovininis transportas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Krovininis transportas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Krovininis transportas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Jaržemskis, Vytautas Jaržemskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Krovininis transportas" perkama kartu