NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Triušis ir kaliausė (Serija: Skaityk kartu su manimi)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 2.26 SoldOut

Knygos "Triušis ir kaliausė (Serija: Skaityk kartu su manimi)" aprašymas

Iš anglų k. vertė Rita Kaminskaitė.
Pasiūlykite vaikams, kuriems skaitysite pasakaitę, PAMATYTI ir IŠTARTI nupieštus veikėjų vardus ir daiktų pavadinimus, (juos rasite pirmajame knygelės puslapyje).
Kai skaitydami pasakojimą prieisite tą vietą, kur vietoj žodžio nupieštas paveikslėlis, stabtelėkite ir paraginkite vaiką PAMATYTI ir IŠTARTI veikėją ar daiktą.
Vaikams patinka taip "skaityti" knygeles, todėl tikimės, kad PAMATYTI ir IŠTARTI būdu parašytos knygelės leis mažiesiems patirti pirmąjį skaitytojo džiaugsmą.

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-06-129-4

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Triušis ir kaliausė (Serija: Skaityk kartu su manimi)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Triušis ir kaliausė (Serija: Skaityk kartu su manimi)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Triušis ir kaliausė (Serija: Skaityk kartu su manimi)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Triušis ir kaliausė (Serija: Skaityk kartu su manimi)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Triušis ir kaliausė (Serija: Skaityk kartu su manimi)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Triušis ir kaliausė (Serija: Skaityk kartu su manimi)" perkama kartu