0

Tu - mano svajonė

  • Nuolaida knygai -24%
Internetu: 3,29 €
Knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 1.00 € (24%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Tu - mano svajonė

  • Serija: Permainų metas
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090304570

3.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Romantiškų istorijų meistrės J. Gilmore romanas „Tu – mano svajonė“ – tai pasakojimas apie pasiaukojimą ir meilę, apie iš naujo gimstantį tikėjimą žmonėmis.

Po skaudaus nelaimingo atsitikimo Viltė Makenzė liko vienintele mažosios sesers Feitės globėja. Tiesa, užauga net ir mažosios sesutės. Dabar, kai Feitė jau susižadėjusi ir rengiasi vestuvėms, Viltė pasiryžusi padaryti viską, kad tik ta šventė būtų pati nuostabiausia sesers gyvenime. Ir jai teks gerokai pavargti, nes ant kelio painiosis sunkiai sukalbamas vyriausiasis pabrolys Geilas Okonoras.

Geilas – garsus Niujorko menininkas, fotografas. Jis visą gyvenimą praleido matydamas nuolatinius savo tėvų meilės romanus, tad meilė, kaip ir santuoka, jam atrodo visiška nesąmonė. Tačiau drovi ir maloni Viltė  jį sužavi. Pirmiausia Geilas pastebi jos fotogeniškumą ir net palaiko fotomodeliu. Netrukus jis privers ją išlįsti iš savo kiauto, o tada jausmai taps kur kas painesni.

Geilas ir Viltė sudaro sandorį – ji pozuos jo nuotraukoms, o jis padės organizuoti Feitės vestuves. Toks bendravimas juos dar labiau suartins, ir Geilui teks gerokai pakoreguoti savo nusistatymus.

Romanas „Tu – mano svajonė“ yra antroji J. Gilmore knygų serijos „Permainų metas“ dalis. Pirmoji knyga – „Mūsų meilė tobula“ pasakojo apie Medison Karter, kuri ne tik įsimyli žavų viršininką, bet ir kovoja su savo praeities demonais.

Jessica Gilmore – anglų rašytoja, meilės romanų autorė. Anksti išmokusi skaityti J. Gilmore draugių gimtadienius dažnai praleisdavo jų miegamuosiuose - ieškodama knygų, kurių galbūt dar neskaitė.
Dirbo įvairiausius darbus - buvo auklė, knygų pardavėja, rinkodaros vadybininkė. Šiuo metu ji dirba regioninėje aplinkosaugos labdaros organizacijoje.
Netrukus ji suprato, kad meilės romanų rašymas yra tikrasis jos pašaukimas ir ėmė kurti aistringas meilės istorijas.
J. Gilmore gyvena istoriniame Jorko mieste su labai kantriu vyru, dukterimi, vienu šunimi, dviem katėmis ir auksine žuvyte vardu Bobas. Kai nerašo, nedirba ir neveža dukters į įvairius užsiėmimus, ji planuoja atostogas, o mėgstamiausias atostogų vietas vėliau panaudoja savo romanuose. Ji rašo ne tik romantiškai, bet ir su humoru.

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu