0

Tu toks vienintelis esi

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2012-01-31 Aistė

tavo ieškoma knyga

Informacija

Tu toks vienintelis esi

  • Leidėjas: Trys žvaigždutės
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955641865

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tu toks vienintelis esi" aprašymas
Viską, ką turi laimingiausieji, turi ir Tu. Tu turi rankas, kuriomis gali apkabinti mylimą, Tu turi akis ir gali matyti saulėtą gyvenimo pusę. Tu gali išgirsti tik gero Tau linkinčių žmonių žodžius. Tu turi širdį, kurios kiekvienas tvinksnis yra skirtas tik Tau. Tu turi sielą – dieviškumo ženklą, tu gali kurti, svajoti, mylėti. Tu turi viską, ką turi patys laimingiausieji...
2012-01-31

tavo ieškoma knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Tu toks vienintelis esi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tu toks vienintelis esi, kurią skaitytojams dovanoja Jeronimas Laucius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jeronimas Laucius su knyga Tu toks vienintelis esi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tu toks vienintelis esi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jeronimas Laucius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tu toks vienintelis esi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tu toks vienintelis esi" perkama kartu