⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Turnė

Kaina: 13,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 13.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Turnė" aprašymas

Kastytis Sarnickas – grupės „G&G Sindikatas“ narys, muzikos pasaulyje pažįstamas kaip Kastetas. Jo pirmoji knyga „Turnė̃“ – tai romanas apie išgalvotą roko grupę „Alkūninis velenas“.


Kultinė grupė „Alkūninis velenas“ vyksta į koncertinį turą po Airiją ir Didžiąją Britaniją. 10 dienų truksiantis turas taps nemenku iššūkiu grupės nariams. 15 metų muzikinėje scenoje gyvuojančios roko grupės nariai mena laikus, kai rokas ir maišto kultūra valdė pasaulį. Dabar jiems tenka prisitaikyti kiek kitokiame pasaulyje, kur svarbiau papozuoti nuotraukoms, pasirodyti socialiniuose tinkluose, o ne visą save atiduoti muzikai.


Vis dėlto keturi muzikantai – Vėdaras, Raketa, Guolis ir Pigis – pasičiupę instrumentus sėda į lėktuvą su vadybininku Rolandu ir skrenda. Pradžioje pasiryžę skaityti knygas ir ramiai leisti laiką viešbutyje, pamažu draugai įsisiūbuoja ir galiausiai alus liejasi laisvai. Tačiau, ar tai noras nenustoti maištauti ir pratęsti prieš penkiolika metų sename garaže pradėtas grupės tradicijas, ar tiesiog liūdesio skandinimas?

Knyga „Turnė“ atskleis nepagražintus muzikantų gyvenimo užkulisius ir vidinius išgyvenimus.

Lietuvos muzikos scenoje nauja (nors ir įsivaizduojamos) žvaigždė – grupė „Alkūninis velenas“. Perskaitę knygą tikrai norėsite į jų koncertą.


Knygos „Turnė̃“ autorius Kastytis Sarnickas sako, jog „Alkūninio veleno“ nereikėtų tapatinti su grupe „G&G Sindikatas“. Tiesa, jis įsitikinęs, kad ši istorija galėtų būti ir apie juos, jei tik jų gyvenimai būtų pasisukę kiek kitaip arba jei jie nebūtų atradę repo.  Vis dėlto knygos autorius neneigia, kad įvykius, charakterio savybes ar net įvaizdžius skolinosi iš draugų ir pažįstamų, tačiau konkretūs veikėjai neturi konkrečių prototipų. Išskyrus vieną – knygos pasakotoją K. Sarnickas drąsiai leidžia tapatinti su savimi.

Tiesa, realių žmonių šioje knygoje tikrai rasite ir daugiau, nes „Alkūninis velenas“ kaip ir visos pramogų pasaulio žvaigždės daug kalba apie kitus muzikantus, prodiuserius ir tos diskusijos tikrai ne visuomet švelnios. Sužinosite grupės narių nuomonę apie Jazzu, Stano, Mią ar Džordaną Butkutę.


Viršelio piešinį knygai sukūrė kitas grupės „G&G Sindikatas“ narys – Gabrielius Liaudanskas-Svaras, o viso viršelio dizaino autorius – dailininkas ir legendinės roko grupės „Šiaurės kryptis“ gitaristas Zigmantas Butautis.


„Skaitydami žmonės retai kada žvengia garsiai, visu balsu, bet „Turnė̃“ yra būtent tokia knyga. Lietuviškas rokenrolo epas, toks beprotiškas kaip „Baimė ir neapykanta Las Vegase“ ir tamsiai herojiškas kaip „Kovos klubas“, jungiantis juodą, taiklų humorą su giluminiais prasmės, šlovės, muzikos ir draugystės klausimais“.

Gabija Grušaitė, rašytoja


  • Autorius: Kastytis Sarnickas
  • Leidėjas: Lapas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098198096

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Turnė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Turnė", Kastytis Sarnickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kastytis Sarnickas su knyga "Turnė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Turnė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kastytis Sarnickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Turnė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Turnė" perkama kartu