0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.19 SoldOut
Knygos "Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias" aprašymas

Šioje knygoje "Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias" kunigas Konradas de Mesteris nagrinėja vidinį nujautimą, kuriuo vadovavosi Teresė trumpo žemiškojo gyvenimo metu ir jos dvasinio kelio etapus. Tai šv.Teresės Lizijietės mažasis kelias.


Tėvas karmelitas Konradas de Mesteris didelę savo gyvenimo dalį paskyrė „mažajam keliui“ studijuoti. Iš šių apmąstymų gimusi knyga „Tuščiomis rankomis“ yra garsi visame pasaulyje.


Apie šventąją Teresę Lizjietę sakoma, kad nepažinta savo gyvenimo metu ji buvo nepripažinta ir po savo mirties. Kur link mus traukia jaunosios karmelitės žinia, kuri yra vis labiau ir labiau aktuali ir randa vis didesnį atgarsį žmonių širdyse?

Skyrius po skyriaus aiškėja, kad jos „mažasis kelias“ pritinka visiems žmonėms, ypač mažutėliams, neturtėliams, net ir tiems, kurie yra už regimųjų Bažnyčios ribų.


Šio veikalo svarba padidėjo palaimintajam Jonui Pauliui II įamžinus išskirtinę Teresės doktrinos vertę − paskelbus ją visuotinės Bažnyčios mokytoja.

 Parašykite atsiliepimą apie "Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias, kurią skaitytojams dovanoja Conrad de Meester. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Conrad de Meester su knyga Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Conrad de Meester. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tuščiomis rankomis. Šv. Teresės Lizjietės mažasis kelias" perkama kartu