TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Tytuvėnai: istorija, kultūra, meno paminklai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 14.77 SoldOut

Knygos "Tytuvėnai: istorija, kultūra, meno paminklai" aprašymas

Knygoje aptariama Tytuvėnų miesto priešistorė ir istorija nuo XVI a. iki pat šių dienų. Aprašomi svarbiausi Tytuvėnų miesto kultūros židiniai: Bernardinų vienuolyno ansamblis, Tytuvėnų dvaras ir XX a. pirmoje pusėje jame gyvenusi žymi dailininkė Sofija Romerienė, taip pat netoli Tytuvėnų esantis Pagryžuvio dvaras. Atskirai pristatomi garsūs Tytuvėnų žmonės.Parašykite atsiliepimą apie "Tytuvėnai: istorija, kultūra, meno paminklai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tytuvėnai: istorija, kultūra, meno paminklai", Dalia Klajumienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalia Klajumienė su knyga "Tytuvėnai: istorija, kultūra, meno paminklai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tytuvėnai: istorija, kultūra, meno paminklai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Klajumienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tytuvėnai: istorija, kultūra, meno paminklai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tytuvėnai: istorija, kultūra, meno paminklai" perkama kartu