0

Ugdymas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ugdymas

  • Leidėjas: Amžinoji uola
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 12x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 358
  • ISBN ar kodas: 9789986495543

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ugdymas" aprašymas
Tarp daugelio knygų, išleistų ugdymo tema, ne daug rasime tokių, kaip ši. Čia didelis dėmesys skiriamas vertybėms, pagrįstoms Šventojo Rašto išmintimi. Pasak autorės, vaikų ir jaunimo pagarba Dievui, tėvams, senoliams, mokytojams, savitvardos, darbštumo, gerumo ugdymas, meilė Dievui ir artimui - tai vienintelė žmogaus vidinės harmonijos, šeimos tyrumo, visuomenės gerovės ar tautos stabilumo apsauga. Knyga skirta tėvams, mokytojams, studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Ugdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ugdymas, kurią skaitytojams dovanoja Elena Vait. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Vait su knyga Ugdymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ugdymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Vait. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ugdymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ugdymas" perkama kartu