0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ūkanos atnašavimas. II dalis: Pamesti klauptai

9,38 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 9.38 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ūkanos atnašavimas. II dalis: Pamesti klauptai" aprašymas

Algimanto Kaminsko romanas (dilogija) ŪKANOS ATNAŠAVIMAS (I knyga – ĮSKILĘ NAŠČIAI, II – PAMESTI KLAUPTAI) aprėpia pagrindinio personažo Sauliaus Gegužio šeimos ir giminės sudėtingus išgyvenimus, dažnai perkertamus XX a. karų, fašizmo ir bolševizmo žiaurumo, politinių ir ideologinių sistemų išsigimimų, aukos ir jų budeliai atsiduria pragarėjančiame nužmogėjimo dugne.
Šio epo begalinėje erdvėje neretai priartėjama prie dokumentiškai tikslių socialinių, egzistencinių, psichologinių įžvalgų, tai yra gyvenimo, sūkuriuojančio dilogijoje ir istorijoje, laiko atspindžių.
Visų sudėtingų, dramatiškų įvykių centre – žmogus, kurį laiką saugomas nuo pražūties artimųjų, aplink slankiojant įtarimams, negailestingumui, mirčiai. Vėliau žmogus privalo pats atrasti saugiausius pavidalus mokykloje, darbe, sovietinėje armijoje, ligoninėje, bendravime tiek su sovietinės ideologijos prievaizdais, tiek kasdienybės rūpesčiuose nugrimzdusiais, saugančiais išsivadavimo iš nužmoginančios vergijos viltį.Parašykite atsiliepimą apie "Ūkanos atnašavimas. II dalis: Pamesti klauptai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ūkanos atnašavimas. II dalis: Pamesti klauptai", kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Kaminskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Kaminskas su knyga "Ūkanos atnašavimas. II dalis: Pamesti klauptai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ūkanos atnašavimas. II dalis: Pamesti klauptai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Kaminskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ūkanos atnašavimas. II dalis: Pamesti klauptai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ūkanos atnašavimas. II dalis: Pamesti klauptai" perkama kartu