0

Vaikas susirgo

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vaikas susirgo

  • Leidėjas: Ekspress leidyba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955727477

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaikas susirgo" aprašymas

"Vaikas susirgo" - tai tarsi tėvų vadovas, paaiškinantis, kodėl mažylis karščiuoja, sloguoja, kosti, pamokanti, kaip elgtis ir slaugyti ligoniuką, kada nedelsiant kviesti gydytoją.

Daug dėmesio skirta peršalimo ligoms, jų komplikacijoms, profilaktikai, organizmo grūdinimui. Kaip matuoti temperatūrą ir kokių vaistų turėti namų vaistinėlėje.

Aptariamos ir dažniausios odelės bei burnytės bėdos. Nemažai dėmesio skirta dažniausiai pasitaikančioms mūsų mažylių traumoms.

Knygoje "Vaikas susirgo" išlaikytas savas ir kiekvienai šeimai artimas stilius. Čia
rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus tėvų klausimus. Pateikti
atsakymai padės pažinti kai kurias ligas, patars ką daryti vaikui
susirgus.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaikas susirgo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaikas susirgo, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Vaikas susirgo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaikas susirgo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaikas susirgo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaikas susirgo" perkama kartu