0

Vaiko galimybės ir mokykla

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 1999
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9986-09-206-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaiko galimybės ir mokykla" aprašymas

Mokykla kartu su kitais yra atsakinga už tai, kad vaikai išaugtų besidžiaugiantys gyvenimu, atsakingi, aktyvūs žmonės, nes juk vaikai kurs ateitį. Ši knyga korektiškai pagrindžia šios idėjos svarbą ir siūlo, kaip ją galima įgyvendinti. Knygos pagrindines mintis padeda atskleisti teorijų aprašymai, eilėraščiai, paveikslai. Joje rasite mokymo pavyzdžių iš „Bifrost" mokyklos (Hernningas, Danija).
Knyga skiriama mokytojams, studentams ir visiems besidomintiems vaikų ugdymu.
Iš danų kalbos vertė Neringa Bigailaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Vaiko galimybės ir mokykla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaiko galimybės ir mokykla, kurią skaitytojams dovanoja Bodilė Abildtrup Johansen, Ana Luizė Rathe, Jorgenas Rathe. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bodilė Abildtrup Johansen, Ana Luizė Rathe, Jorgenas Rathe su knyga Vaiko galimybės ir mokykla jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaiko galimybės ir mokykla patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bodilė Abildtrup Johansen, Ana Luizė Rathe, Jorgenas Rathe. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaiko galimybės ir mokykla palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaiko galimybės ir mokykla" perkama kartu