0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas" aprašymas
Vadovėlis skirtas visų studijų pakopų studentams, studijuojantiems jaunimo rengimo šeimai, bioetikos, lytiškumo etikos, šeimos santykių, šeimos sveikatos, moralinės teologijos dalykus, tai pat natūralaus šeimos planavimo mokytojams, pedagogams, socialinio darbo specialistams, sveikatos priežiūros specialistams, dirbantiems jaunimo ugdymo ir šeimos sveikatos srityse.


Parašykite atsiliepimą apie "Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Birutė Obelenienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Birutė Obelenienė su knyga Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Birutė Obelenienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vaisingumo pažinimas ir natūralus šeimos planavimas" perkama kartu