0

Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai

  • Leidėjas: Asveja
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955738213

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai" aprašymas

Knygoje "Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai" aprašyta 190 vaistinių augalų, pateiktas jų botaninis aprašymas, žaliavos paruošimo būdas, veikliosios medžiagos, gydomasis poveikis, preparatų ruošimo receptai.


Neužmirškime, kad žmogus yra gamtos dalis. Mūsų šalis turtinga vaistažolių. Pažinkime jas, rinkime, auginkime ir gydykimės.

Parašykite atsiliepimą apie "Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai, kurią skaitytojams dovanoja Stanislava Marijona Kalasauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislava Marijona Kalasauskienė su knyga Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislava Marijona Kalasauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vaistiniai augalai. Gydymui, kosmetikai, kulinarijai" perkama kartu