0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-08-24


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 13.29 SoldOut

Knygos "Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis" aprašymas

"Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis" - tai pirmasis sąlyginai didelės apimties specifinius komercinio arbitražo klausimus detaliai analizuojantis darbas.

Šios monografijos tikslas – tai arbitraže kylančių teisinių klausimų, kuriuos lemia tai, jog arbitražinio susitarimo šalis yra valstybė, teisinė analizė.
Darbo objektas – du svarbiausi ir aktualiausi probleminiai procesiniai klausimai: 1) valstybės teisė sudaryti arbitražinį susitarimą ir esant tokios teisės apribojimams – jų pažeidimo teisinės pasekmės bei 2) valstybės imuniteto taikymas tarptautinio komercinio arbitražo kontekste.
Kadangi arbitražinius susitarimus valstybė dažniausiai sudaro su užsienio subjektais, daugiausia dėmesio monografijoje skiriama tarptautiniam komerciniam arbitražui, taip pat gana plačiai analizuojama Lietuvos ir užsienio teismų bei arbitražo praktika.

  • Autorius: Eglė Zemlytė
  • Leidėjas: Registrų centras
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955301561

2021-08-24

Parašykite atsiliepimą apie "Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis", kurią skaitytojams dovanoja Eglė Zemlytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eglė Zemlytė su knyga "Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Zemlytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Valstybė kaip arbitražinio susitarimo šalis" perkama kartu