0

Vardas tamsoje

  • Nuolaida knygai -82%
Internetu: 1,59 €
Knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 7.00 € (82%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vardas tamsoje

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 204
  • ISBN ar kodas: 9789986393207

1.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Renatos Šerelytės romane "Vardas tamsoje" savitai sulydyti modernios psichologinės prozos ir detektyvinės fabulos elementai (tai dabar būdingas europinio romano modelis).

Pagrindinė veikėja (ir pasakotoja) yra policijos tardytoja. Romane susipina jos tiriamas nusikaltimas ir prisiminimai apie savąją jaunystę. Romanistė sukuria originalią tikrumo ir vizijų atmosferą, kurioje ryškiausiai matomas personažas yra herojės (tada dar abiturientės) muzikos mokytojas. Jis sudaužęs herojės likimą (nutrūkusi aistringos meilės linija), jis, kaip pamažu aiškėja, susijęs su tiriamu nusikaltimu, jis, regis, buvęs KGB agentu, o dabar eina į naujosios Lietuvos politiką.

Intrigos karkasas tartum nepastebimai formuojasi nuotaikingoje romano "Vardas tamsoje" tėkmėje, kurioje daug tardytojos kasdienybės – darbo ir laisvalaikio – margų epizodų. Jie piešiami smagia ranka, nepasakant nei per daug, nei per mažai apie centrinę romano liniją. Šiuo būdu iškyla bendresnis dabartinio gyvenimo paveikslas – su savo problemomis ir komizmais.

Pagal šią knygą 2013 metais sukurtas lietuviškas detektyvinio žanro filmas. Režisierė Agnė Marcinkevičiūtė. Vaidina: Neringa Varnelytė, Jurgita Jurkutė, Elvyra Žebertavičiūtė, Gediminas Storpirštis, Deimena Drąsutytė, Aistis Mickevičius, Gintaras Liutkevičius, Kristina Kazlauskaitė, Rimantė Valiukaitė.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu