0

Vardas tamsoje


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Romane "Vardas tamsoje" savitai sulydyti modernios psichologinės prozos ir detektyvinės fabulos elementai (tai dabar būdingas europinio romano modelis).

Pagrindinė veikėja (ir pasakotoja) yra policijos tardytoja. Romane "Vardas tamsoje" susipina jos tiriamas nusikaltimas ir prisiminimai apie savąją jaunystę. Romanistė sukuria originalią tikrumo ir vizijų atmosferą, kurioje ryškiausiai matomas personažas yra herojės (tada dar abiturientės) muzikos mokytojas. Jis sudaužęs herojės likimą (nutrūkusi aistringos meilės linija), jis, kaip pamažu aiškėja, susijęs su tiriamu nusikaltimu, jis, regis, buvęs KGB agentu, o dabar eina į naujosios Lietuvos politiką. 


Intrigos karkasas tartum nepastebimai formuojasi nuotaikingoje romano tėkmėje, kurioje daug tardytojos kasdienybės – darbo ir laisvalaikio – margų epizodų. Jie piešiami smagia ranka, nepasakant nei per daug, nei per mažai apie centrinę romano liniją. Šiuo būdu iškyla bendresnis dabartinio gyvenimo paveikslas – su savo problemomis ir komizmais.


Nauja Renatos Šerelytės knyga „Izabelė“


 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu