0

Veiklos audito teorija ir praktika

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955194293

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Veiklos audito teorija ir praktika" aprašymas
Vadovėlyje nagrinėjama veiklos audito samprata, reikšmė, tikslai, reglamentavimo aspektai, audito įrodymų turinys, jų rinkimo būdai bei procedūros, organizacijų veiklos vertinimo metodai, veiklos audito planavimo ypatumai, duomenų atrankos ir analizės metodai, dokumentavimo, ataskaitos rašymo subtilybės, stebėjimo po audito organizavimas, veiklos audito poveikio vertinimas, audito kokybės kontrolės būdai, veiklos audito modeliai ir jų taikymo galimybės.

Vadovėlis skirtas Mykolo Romerio universiteto veiklos audito magistrantūros studentams bei dėstytojams, auditoriams, Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės, kitų institucijų vidaus audito padalinių darbuotojams ir visiems, besidomintiems šia mokslo ir praktikos šaka.

Parašykite atsiliepimą apie "Veiklos audito teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Veiklos audito teorija ir praktika, kurią skaitytojams dovanoja Dalia Daujotaitė, Inga Tarakavičiūtė, Stasys Puškorius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Daujotaitė, Inga Tarakavičiūtė, Stasys Puškorius su knyga Veiklos audito teorija ir praktika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Veiklos audito teorija ir praktika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Daujotaitė, Inga Tarakavičiūtė, Stasys Puškorius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Veiklos audito teorija ir praktika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Veiklos audito teorija ir praktika" perkama kartu