0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Veterinarinė parazitologija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 14.45 SoldOut

Knygos "Veterinarinė parazitologija" aprašymas

Knygoje aprašoma bendrosios parazitologijos pagrindai, parazitinės antropozoonozės, kiaulių, galvijų, arklių, mėsėdžių, triušių ir šinšilų, žemės ūkio paukščių ir kitos parazitozės. Aprašomi dažniausiai atliekami parazitologiniai tyrimai, pateikiama informacijos, reikalingos diagnozuoti dažniausiai pasitaikančias parazitozes, diagnozę patvirtinti laboratoriniais tyrimais ir parinkti tainkamiausius antiparazitinius preparatus bei taikyti profilaktiką.

  • Autorius: M.Šarkūnas
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9955032790

Parašykite atsiliepimą apie "Veterinarinė parazitologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Veterinarinė parazitologija", kurią skaitytojams dovanoja M.Šarkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar M.Šarkūnas su knyga "Veterinarinė parazitologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Veterinarinė parazitologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė M.Šarkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Veterinarinė parazitologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Veterinarinė parazitologija" perkama kartu