0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viešbučių darbo organizavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-09

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 21.72 SoldOut

Knygos "Viešbučių darbo organizavimas" aprašymas

Knyga "Viešbučių darbo organizavimas" - tai mokomoji knyga, kurioje aprašoma viešbučių istorinė raida, nagrinėjami klasifikavimo tipai, viešbučio darbo organizavimo, viešbučio personalo organizavimo ir valdymo ypatumai, pateikiami praktiiai patarimai organizacijų vadovams, personalo specialistams ir kitiems viešbučio darbuotojams.


2021-03-09

Parašykite atsiliepimą apie "Viešbučių darbo organizavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Viešbučių darbo organizavimas", kurią skaitytojams dovanoja Kristina Kigaitė, Jolita Vveinhardt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristina Kigaitė, Jolita Vveinhardt su knyga "Viešbučių darbo organizavimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Viešbučių darbo organizavimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Kigaitė, Jolita Vveinhardt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Viešbučių darbo organizavimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Viešbučių darbo organizavimas" perkama kartu