NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Virakočos palikuonių šalyje

Kaina: 15,90 €
Kaina su kodu: 12,72 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 15.9 InStock
Į krepšelį 12,72 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos "Virakočos palikuonių šalyje" aprašymas

Aukštų kalnų, papėdėje plaukiančių debesų, lietaus miškų, neįžengiamų džiunglių pavydžiai saugomas prarastasis miestas – Maču Pikču.

Tik iš paukščio skrydžio visu tobulumu ir mastelio dydžiu atsiveriantys paslaptingieji Naskos slėnio piešiniai – geoglifai.

Plynaukštėje atkastose Čiaučilijos duobėse – kapavietėse kantriai rymančios, tarsi kažką norinčios papasakoti mumijos...

Aukštai kalnuose, juodų Titikakos vandenų supamos nendrinės urų salos ir jose gyvenantys „juodo kraujo“ ežero žmonės, tikintys, kad nuo jų protėvių, iškilusių iš ežero gelmių, prasidėjo visas pasaulis...

Vandenyno pakrantėje prisiglaudusios, liūčių ir El Ninjo reiškinių niokojamos, iš molio bei nendrių blokų pastatytos Saulės ir Mėnulio piramidės, didžiulių, kadaise klestėjusių, nedegtų plytų miestų liekanos: protu nesuvokiami senųjų Močės, Čimu kultūrų palikimų lobiai...

Dykumos, lietaus miškai, Andų kalnai ir ugnikalnių grandinės, pasaulio plaučiais, rojumi ir pragaru vadinamos Amazonės džiunglės...

Gelsvame rūke snaudžianti, karalių miestu tituluojama, daugiau nei dešimt milijonų gyventojų glaudžianti Lima, baltasis miestas Arekipa, inkų dvasią miesto grindinyje ir sienų akmenyse vis dar saugantis įspūdingasis Kuskas.

Tūkstančiai mįslių, klausimų. Tūkstančiai versijų, spėlionių... Atradimai, sensacijos, nusivylimai... Ir tai dar toli gražu ne viskas, ką savyje slepia Peru.

Apie tai ir dar daugiau – šioje abejingų nepaliekančioje Violetos Domkuvienės knygoje „Virakočos palikuonių šalyje“.

„Virakočos palikuonių šalyje“ - knyga apie Peru - jau ketvirtoji Violetos Domkuvienės kelionių knyga.

Buvo išleistos bei tarp keliones mėgstančių žmonių populiarumo sulaukusios knygos apie magiškąją Pietryčių Aziją – Vietnamą, Singapūrą, Balio salą, apie raudonąją salą Madagaskarą - „Madagaskaras. Mora mora per stebuklų salą“ bei apie džinų valdomą, raštų ir spalvų karalystę Maroką - „Marokas: abipus Atlaso kalnų“.


  • Autorius: Violeta Domkuvienė
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786098247855

Parašykite atsiliepimą apie "Virakočos palikuonių šalyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

Violeta Domkuvienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Virakočos palikuonių šalyje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Virakočos palikuonių šalyje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Virakočos palikuonių šalyje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Virakočos palikuonių šalyje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Domkuvienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Virakočos palikuonių šalyje" perkama kartu