0

Visraktis į geografijos egzaminą

  • Nuolaida knygai -39%
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 4.90 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Visraktis į geografijos egzaminą

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x27, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094420412

2020-07-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Visraktis į geografijos egzaminą" - tai priemonė, padėsianti efektyviai pasirengti Geografijos brandos egzaminui.

Šis leidinys priklauso mokymo priemonių 11-12 klasėms serijai "Gaublys" ir pavadintas apibendrinančiu bei iškalbingu žodeliu "Visraktis". "Visraktis" siūlo visokeriopą pagalbą besirengiančiam geografijos brandos egzaminui. Jame pateikta daug naudingų patarimų, kaip rengtis kuo geriau išlaikyti egzaminą.

"Visraktis" nėra vadovėlis, bet kruopščiai sudarytas pagrindinių geografijos žinių konspektas, tiksliai prisilaikant nuo 2013 metų pradedančios galioti Valstybinio geografijos brandos egzamino programos. Norint prieš egzaminą pasikartoti ir susisteminti geografijos žinias, papildomų vadovėlių ar kitų geografinės informacijos šaltinių ieškoti tikrai neprireiks.

Skirtingai nuo kitų "pagalbos abiturientui" pavyzdžių, kuriuose neįmanoma rasti patarimų apie tai, kaip mokytis ir kaip ruoštis egzaminui, "Visraktyje į geografijos egzaminą" reikalinga medžiaga pateikiama kompleksiškai. Šiame leidinyje mokiniai ras įvairių patarimų, kaip atlikti įvairiausių tipų užduotis, konkrečių jų pavyzdžių.

"Visraktis į geografijos egzaminą" konstruojamas kaip mokymosi, kartojimo ir tuo pačiu darbo knyga, t.y. pačiam mokiniui siūloma pildyti ir tobulinti šį leidinį - juk ruošiantis egzaminui labai svarbu asmeniškai planuoti medžiagą, pasibraukti svarbiausius teiginius, daryti papildomus įrašus ir išnašas knygos paraštėse. Tik toks kryptingas ir aktyvus mokymasis gali iš tiesų garantuoti aukštą egzamino rezultatą. Tokiam ruošimuisi sudarytos galimybės leidinį daro panašų į patogią užrašų knygą, kurioje gali būti viskas savaip pažymėta, kad būtų dar aiškiau ir suprantamiau. Taigi "Visraktį" galima pavadinti tiesiog

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu