0

Visraktis į geografijos egzaminą

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 12,89 €*
Sutaupote: 4.90 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Visraktis į geografijos egzaminą

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094420412

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visraktis į geografijos egzaminą" aprašymas

Knyga "Visraktis į geografijos egzaminą" - tai priemonė, padėsianti efektyviai pasirengti Geografijos brandos egzaminui.

Šis leidinys priklauso mokymo priemonių 11-12 klasėms serijai "Gaublys" ir pavadintas apibendrinančiu bei iškalbingu žodeliu "Visraktis". "Visraktis" siūlo visokeriopą pagalbą besirengiančiam geografijos brandos egzaminui. Jame pateikta daug naudingų patarimų, kaip rengtis kuo geriau išlaikyti egzaminą.

"Visraktis" nėra vadovėlis, bet kruopščiai sudarytas pagrindinių geografijos žinių konspektas, tiksliai prisilaikant nuo 2013 metų pradedančios galioti Valstybinio geografijos brandos egzamino programos. Norint prieš egzaminą pasikartoti ir susisteminti geografijos žinias, papildomų vadovėlių ar kitų geografinės informacijos šaltinių ieškoti tikrai neprireiks.

Skirtingai nuo kitų "pagalbos abiturientui" pavyzdžių, kuriuose neįmanoma rasti patarimų apie tai, kaip mokytis ir kaip ruoštis egzaminui, "Visraktyje į geografijos egzaminą" reikalinga medžiaga pateikiama kompleksiškai. Šiame leidinyje mokiniai ras įvairių patarimų, kaip atlikti įvairiausių tipų užduotis, konkrečių jų pavyzdžių.

"Visraktis į geografijos egzaminą" konstruojamas kaip mokymosi, kartojimo ir tuo pačiu darbo knyga, t.y. pačiam mokiniui siūloma pildyti ir tobulinti šį leidinį - juk ruošiantis egzaminui labai svarbu asmeniškai planuoti medžiagą, pasibraukti svarbiausius teiginius, daryti papildomus įrašus ir išnašas knygos paraštėse. Tik toks kryptingas ir aktyvus mokymasis gali iš tiesų garantuoti aukštą egzamino rezultatą. Tokiam ruošimuisi sudarytos galimybės leidinį daro panašų į patogią užrašų knygą, kurioje gali būti viskas savaip pažymėta, kad būtų dar aiškiau ir suprantamiau. Taigi "Visraktį" galima pavadinti tiesiog

Parašykite atsiliepimą apie "Visraktis į geografijos egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Egzaminams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Visraktis į geografijos egzaminą, kurį parašė Rytas Šalna, Mantas Šiumeta, Georgijus Sapožnikovas. Siūlome ne tik išsamų Visraktis į geografijos egzaminą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rytas Šalna, Mantas Šiumeta, Georgijus Sapožnikovas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Visraktis į geografijos egzaminą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Visraktis į geografijos egzaminą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Visraktis į geografijos egzaminą" perkama kartu