Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Voldenas, arba Gyvenimas miške

4.8
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-05-20 Rūta

Šiandieniniais laikais tai nebūtų kažkas wow. Bet matant šio autoriaus gyvenimo metus, tai toks poelgis ir ši knyga yra tikrai wow!!! Socialinis eksperimentas, realybės show elementai , asketizmas . Visiškai netikėtai sužavėjas veikalas.


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 15.79 SoldOut

Knygos "Voldenas, arba Gyvenimas miške" aprašymas

"Išėjau į mišką todėl, kad norėjau gyventi išmintingai, turėti reikalą tik su esmingais gyvenimo faktais ir įsitikinti, kad jis gali mane kažko išmokyti, ir kad prieš pat mirtį nepasirodytų, jog išvis negyvenau."

Amerikiečių filosofijos ir literatūros klasiko Henry David Thoreau (1817-1862) romanas "Voldenas, arba gyvenimas miške", vienas gražiausių pasaulinės filosofinės beletristikos pavyzdžių. Autorius savo valia keleriems metams atsisako civilizuoto gyvenimo ir praleidžia juos miške. Tai suteikia jam daug peno apmąstymams apie žmogaus egzistencijos prasmę, išmintingą gyvenimo būdą, apie netikras vertybes, būtiną žmogaus ir gamtos harmoniją.

"Henry David Thoreau (1817-1862), ilgai nežinomas ir nepripažintas savo krašte ir pasaulyje, nugyvenęs trumpą gyvenimą ir palikęs savo tėvynainiams ir mums "Voldenas, arba Gyvenimas miške" - knygą, šiandien priskiriamą pasaulinės literatūros klasikai.
"Voldenas, arba Gyvenimas miške" - ne romanas. Jam netinka tradiciniai grožinės literatūros matai. Ši knyga - tai išpažintis žmogaus, savo valia palikusio civilizuotąjį pasaulį ir dvejus metus gyvenusio atsiskyrėliu miške. Šio kūrinio pagrindiniai veikėjai - Thoreau mintys, kurias jis patiki tiems, kuriems dar gali rūpėti jų gyvenimo prasmė."

Vertėjas Rolandas Pavilionis

"Mano dienos nebuvo savaitės dienos, sužymėtos pagoniškų dievų vardais ar susmulkintos į valandas laikrodžio tiksėjimo, nes aš gyvenau kaip Puri genties indėnai, kurie, sakoma, vakarykščiai dienai, šiandienai ir rytdienai pažymėti turi tik vieną žodį ir šitą prasmių įvairovę išreiškia parodydami atgal, kai turi galvoje vakarykščią dieną, pirmyn - rytdieną, ir aukštyn - šiandieną."

TURINYS

Henry David Thoreau ir jo pasaulis / 7

Būti reiškia nepaklusti absurdui / 19

Voldenas, arba Gyvenimas miške

1. Ūkis / 35

2. Kur gyvenau ir dėl ko /128

3. Skaitymas /151

4. Garsai /166

5. Vienatvė / 188

6. Lankytojai / 201

7. Pupų laukas / 219

8. Kaimelis / 234

9. Tvenkiniai 1242

10. Beiker ferma / 275

11. Aukščiausieji įstatymai / 286

12. Laukiniai kaimynai / 302

13. Įkurtuvės / 320

14. Ankstesnieji gyventojai ir žiemos svečiai / 341

15. Žiemos gyvūnai / 360

16. Tvenkinys žiemą / 374

17. Pavasaris / 393

18. Pabaiga / 418

Apie pilietinio ir nepaklusnumo pareigą / 437


  • Pavadinimas originalo kalba: Walden; or, Life in the Woods
  • Autorius: Henry David Thoreau
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 350
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023974
  • Vertėjas: Rolandas Pavilionis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-07

2021-05-20

Šiandieniniais laikais tai nebūtų kažkas wow. Bet matant šio autoriaus gyvenimo metus, tai toks poelgis ir ši knyga yra tikrai wow!!! Socialinis eksperimentas, realybės show elementai , asketizmas . Visiškai netikėtai sužavėjas veikalas.

2021-05-17

Tobula šiame vartotojiškame pasaulyje. Nereikia priimti tiesiogiai, bet verčia susimastyti kiek daug mes darome ko mums nereikia.

2021-05-11

Tikrai įdomi ir mintis kelianti filosofija, koks gali būti gyvenimas atokiau nuo mūsų kasdienio gyvenimo.

2021-05-05

Kuomet siela reikalauja kažko šviesaus, tauraus ir dvasingo, tuomet tikrai verta paimti į rankas šį nuostabų kūrinį.

2021-04-29

Knyga filosofiška, sunki. Paskaičius reikia vis sustoti ir pagalvoti, ką norėta pasakyti. Bet verta.

2021-04-27

Labai švelnus, šviesus knygos turinys. Nuteikia ramybei, pozityvumui.Paliko puikų įspūdį.

2021-04-23

Svajingas kiek poetiškas rašymo stilius, knyga atsisukanti į gyvenimo vertybes, nusigręžianti nuo vartotojiškumo, skubos. Labai gražios mintys.

2021-04-16

Istorija apie žmogų savanoriškai pasirinkusį atsiskyrėlio kelią, jog galėtų suvokti tikrąsias vertybes ir išsilaisvinęs iš netikrumo, pajustų gyvenimo skonį.

Parašykite atsiliepimą apie "Voldenas, arba Gyvenimas miške"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Voldenas, arba Gyvenimas miške", Henry David Thoreau. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Henry David Thoreau su knyga "Voldenas, arba Gyvenimas miške" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Voldenas, arba Gyvenimas miške" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Henry David Thoreau. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Voldenas, arba Gyvenimas miške" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Voldenas, arba Gyvenimas miške" perkama kartu